Asus 90MB1KR0-M0EAY0 matična ploča Baza #####AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX
- Kataloški br:
- 3400748 - 62
- Oznaka:
- 90MB1KR0-M0EAY0
- EAN:
- 4711387890240
- Kataloški br:
- 3400748 - 62
- Oznaka:
- 90MB1KR0-M0EAY0
- EAN:
- 4711387890240
Asus 90MB1KR0-M0EAY0 matična ploča Baza #####AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX
2,785.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,785.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM5 AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija
- Računalo ATX AMD X870E 7.1 kanala
- Maksimalna količina DDR5-SDRAM 2 DIMM RAM memorije: 128 GB
- HDD i SSD M.2, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 9
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 512 Mbit
- 5-gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | #####AMD AM5 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Sučelje | PCIe 4.0 x16 PCIe 5.0 x16 PS/2 SATA III USB 2.0 USB 3.2 gen. 2 |
| Broj PCIe x16 4.0 | 2 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 2 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Bluetooth® | da |
| Dubina | 244 mm |
| Širina | 305 mm |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 5 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| područja primjene | pc |
| WLAN | da |
| Veličina memorije BIOS-a | 512 Mbit |
| Uključeni vijci | da |
| Eternet LAN | da |
| Uključuje antenu | da |
| PCI Express x1 (gen. 3.x) slotovi | 1 |
| Broj memorijskih slotova | 2 |
| Broj M.2 (M) slotova | 5 |
| S/PDIF izlazni port | da |
| Konektor prednje table | da |
| Konektor napajanja 12V | da |
| Priključak ventilatora za procesor | da |
| ATX konektor (24-pin) | da |
| Prednji panel sa audio konektorima | da |
| Broj podržanih hard diskova | 4 |
| WiFi-AP konekor za antenu | 1 |
| RGB LED trakica | da |
| Broj USB4 Gen 3x2 portova | 2 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) slotovi | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 priključci | 2 |
| Uključeni upravljački programi | da |
| EPS priključak za napajanje (8 pinova) | da |
| RAID podrška | da |
| Težina paketa | 4.16 kg |
| USB 3.2 (3.1 gen. 1) konektori | 2 |
| Nebaferovana memorija | da |
| Broj podržanih uređaja za skladištenje | 9 |
Opis
Opis
ROG Crosshair X870E APEX
ROG Crosshair X870E Apex, spremna za AI PC, napravljena je za svjetske rekorde u overclockingu, zahvaljujući opsežnim BIOS značajkama i egzotičnom hlađenju ROG-ekskluzivnog Memory Fan Kita. Osim što ima sposobnost overklokiranja, pruža sveobuhvatnu podršku za najsuvremenije grafičke kartice i pohranu, što je čini vrhunskom platformom za entuzijaste performansi AM5 AMD Ryzen™.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Spremno za napredna AI računala: Dizajnirano za budućnost AI računalstva, sa snagom i povezivošću potrebnom za zahtjevne AI aplikacije. AMD AM5 podnožje: Spremno za AMD Ryzen™ procesore serije 9000, 8000 i 7000 za stolna računala. Inteligentno upravljanje: ASUS-ekskluzivni AI Advisor, AI Overclocking, AI Cooling II, AI Networking II i AEMP za pojednostavljenje postavljanja i poboljšanje performansi. ROG TEHNOLOGIJE OVERCLOCKINGA Dinamički OC prekidač, Core Flex, asinkroni takt i poboljšanje PBO-a. Robusna isporuka napajanja: 18 (110 A) + 2 (110 A) + 2 (80 A) pojačala snage s ProCool II konektorima za napajanje, MicroFine prigušnicama od legure i visokokvalitetnim SMD kondenzatorima. Optimizirani dizajn hlađenja: Masivni hladnjaci s integriranim I/O pokrovom, visoko vodljivim termalnim pločicama i spojeni na toplinsku cijev. Najnovija M.2 podrška: Tri ugrađena PCIe® 5.0 M.2 utora i dva PCIe® 4.0 M.2 utora na ROG DIMM.2 kartici, svi s sveobuhvatnim rješenjima za hlađenje. ROG KOMPLET VENTILATORA ZA MEMORIJU Rješenje za hlađenje može omogućiti overclocking memorije do 9600+ MT/s. Svestrana povezivost: Dva USB 4® Type-C® priključka, dva USB 20 Gbps Type-C® priključka na prednjoj ploči (jedan s Quick Charge 4+ do 60 W i USB Wattage Watcherom), šest dodatnih USB 10 Gbps priključaka, dva PCIe® 5.0 x16 SafeSlota s punom podrškom za grafičke kartice sljedeće generacije. Visokoučinkovito umrežavanje: Ugrađeni Wi-Fi 7 (802.11be) s ASUS WiFi Q antenom, Realtek 5Gb Ethernet. Dizajn prilagođen „uradi sam“: PCIe® utor Q-Release Slim, novi M.2 Q-zasun, M.2 Q-release, M.2 Q-klizni zatvarač, Q-antena, Q-nadzorna ploča, Q-kod, Q-LED, tipka FlexKey, tipka Start, tipka BIOS FlashBack™, tipka Clear CMOS i unaprijed priključena I/O zaštita. Imerzivni zvuk: ROG SupremeFX ALC4080 kodek sa Savitech SV3H712 pojačalom. Neusporediva personalizacija: Tri Gen 2 ARGB konektora, svi konfigurirani s ekskluzivnom ASUS Aura Sync RGB rasvjetom. Poznati softver: ASUS DriverHub, Dolby Atmos®, ekskluzivna jednogodišnja pretplata na Internet Security, TurboV Core, GlideX, HWiNFO i jednogodišnja pretplata na AIDA64 Extreme.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)