Asus 90MB1LC0-M0EAYC matična ploča Baza #####AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX
- Kataloški br:
- 3405637 - 62
- Oznaka:
- 90MB1LC0-M0EAYC
- EAN:
- 4711387982037
- Kataloški br:
- 3405637 - 62
- Oznaka:
- 90MB1LC0-M0EAYC
- EAN:
- 4711387982037
Asus 90MB1LC0-M0EAYC matična ploča Baza #####AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX
755.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
755.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM5 AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija
- PC ATX AMD B850 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 7
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit
- 2,5 gigabitni Ethernet
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | #####AMD AM5 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ PCIe 4.0 x16 SATA III USB 2.0 USB 3.2 gen. 2 |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Boja | višebojna |
| Dubina | 244 mm |
| Visina | 48 mm |
| Širina | 305 mm |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| područja primjene | pc |
| Težina | 1.03 kg |
| WLAN | ne |
| Veličina memorije BIOS-a | 256 Mbit |
| Audio ulaz | da |
| Eternet LAN | da |
| Broj memorijskih slotova | 4 |
| Broj M.2 (M) slotova | 3 |
| Zaglavlja Thunderbolt | 1 |
| Priključak za mikrofon/ulaz | da |
| Konektor napajanja 12V | da |
| S/PDIF izlazni konektor | da |
| Priključak ventilatora za procesor | da |
| ATX konektor (24-pin) | da |
| Konektor za detekciju otvaranja kućišta | da |
| Prednji panel sa audio konektorima | da |
| Broj podržanih hard diskova | 4 |
| EPS priključak za napajanje (8 pinova) | da |
| RAID podrška | da |
| Težina paketa | 1.24 kg |
| USB 3.2 (3.1 gen. 1) konektori | 2 |
| Nebaferovana memorija | da |
| Broj podržanih uređaja za skladištenje | 7 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)