Asus 90MB1LV0-M0EAY0 matična ploča Baza #####AMD AM5 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX
- Kataloški br:
- 3405640 - 62
- Oznaka:
- 90MB1LV0-M0EAY0
- EAN:
- 4711636005517
- Kataloški br:
- 3405640 - 62
- Oznaka:
- 90MB1LV0-M0EAY0
- EAN:
- 4711636005517
Asus 90MB1LV0-M0EAY0 matična ploča Baza #####AMD AM5 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX
585.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
585.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM5 AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija
- Računalo mikro ATX AMD B850 7.1 kanala
- Maksimalna količina DDR5-SDRAM 2 DIMM RAM memorije: 128 GB
- HDD i SSD M.2, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 6
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit
- 2,5 gigabitni Ethernet
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | #####AMD AM5 |
| Faktor oblika | Micro-ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ PCIe 4.0 x16 PCIe 5.0 x16 PS/2 SATA III USB 2.0 |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Dubina | 221 mm |
| Širina | 244 mm |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| područja primjene | pc |
| WLAN | ne |
| Veličina memorije BIOS-a | 256 Mbit |
| Uključeni vijci | da |
| Eternet LAN | da |
| Broj memorijskih slotova | 2 |
| Broj M.2 (M) slotova | 2 |
| Konektor prednje table | da |
| Konektor napajanja 12V | da |
| S/PDIF izlazni konektor | da |
| Priključak ventilatora za procesor | da |
| ATX konektor (24-pin) | da |
| Prednji panel sa audio konektorima | da |
| Broj podržanih hard diskova | 4 |
| TPM konektor | da |
| RGB LED trakica | da |
| EPS priključak za napajanje (8 pinova) | da |
| RAID podrška | da |
| Težina paketa | 1.07 kg |
| USB 3.2 (3.1 gen. 1) konektori | 2 |
| Nebaferovana memorija | da |
| Broj podržanih uređaja za skladištenje | 6 |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Spremno za napredna AI računala: Dizajnirano za budućnost AI računarstva, s performansama i povezivošću potrebnom za zahtjevne AI aplikacije. AMD AM5 utičnica: Spremno za AMD utičnicu AM5 za AMD Ryzen™ 9000, 8000 i 7000 seriju stolnih procesora. Poboljšano rješenje za napajanje: 8+2+1 fazni dizajn napajanja, 6-slojna PCB ploča, prigušnice od legure i dugotrajni kondenzatori za stabilnu isporuku napajanja. Ultrabrza povezivost: PCIe 5.0 x16 utor, PCIe 5.0 M.2 utor, Realtek 2.5Gb Ethernet, USB 10Gbps Type-A na stražnjoj ploči i podrška za USB 5Gbps Type-C® na prednjoj strani. Sveobuhvatno hlađenje: VRM i M.2 hladnjaci, PCH hladnjak, hibridni priključak za ventilatore i Fan Xpert. 2+, DIY dizajn: BIOS FlashBack™, Q-Dashboard, Q-LED jezgra, Neusporediva personalizacija: Tri adresabilna RGB Gen 2 priključka, svi konfigurirani s ekskluzivnom ASUS Aura Sync RGB rasvjetom, Poznati softver: Armoury Crate, ASUS AI Advisor, ASUS DriverHub, ASUS MyHotkey
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)