Asus 90MB1LY0-M0EAY0 matična ploča Baza #####AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX
- Kataloški br:
- 3405618 - 62
- Oznaka:
- 90MB1LY0-M0EAY0
- EAN:
- 4711636007849
- Kataloški br:
- 3405618 - 62
- Oznaka:
- 90MB1LY0-M0EAY0
- EAN:
- 4711636007849
Asus 90MB1LY0-M0EAY0 matična ploča Baza #####AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX
1,135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM5 AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija
- Računalo ATX AMD X870 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 7
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit
- 2,5 gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | #####AMD AM5 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | HDMI™ PCIe 3.0 x16 PCIe 4.0 x16 SATA III USB 2.0 |
| Broj PCIe x16 3.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 2 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Bluetooth® | da |
| Boja | višebojna |
| Dubina | 244 mm |
| Visina | 48 mm |
| Širina | 305 mm |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| područja primjene | pc |
| Težina | 1.36 kg |
| WLAN | da |
| Veličina memorije BIOS-a | 256 Mbit |
| Audio ulaz | da |
| Eternet LAN | da |
| Uključuje antenu | da |
| Broj memorijskih slotova | 4 |
| Broj M.2 (M) slotova | 3 |
| Priključak za mikrofon/ulaz | da |
| Konektor napajanja 12V | da |
| S/PDIF izlazni konektor | da |
| Priključak ventilatora za procesor | da |
| ATX konektor (24-pin) | da |
| Konektor za detekciju otvaranja kućišta | da |
| Prednji panel sa audio konektorima | da |
| Broj podržanih hard diskova | 4 |
| WiFi-AP konekor za antenu | 2 |
| TPM konektor | da |
| Broj USB4 Gen 3x2 portova | 2 |
| Podržana brzina memorije (maks.) | 8000 MHz |
| USB 3.2 Gen 2x2 priključci | 1 |
| EPS priključak za napajanje (8 pinova) | da |
| RAID podrška | da |
| Težina paketa | 1.95 kg |
| USB 3.2 (3.1 gen. 1) konektori | 1 |
| Nebaferovana memorija | da |
| Broj podržanih uređaja za skladištenje | 7 |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Spremno za napredna AI računala: Dizajnirano za budućnost AI računarstva, sa snagom i povezivošću potrebnom za zahtjevne AI aplikacije. AMD AM5 utičnica: Spremno za AMD utičnicu AM5 za AMD Ryzen™ 9000, 8000 i 7000 seriju stolnih procesora. Poboljšano rješenje za napajanje: 12+2+1 80A DrMOS stupnjevi napajanja, 8-slojna PCB ploča, ProCool konektori, aluminijske prigušnice i dugotrajni kondenzatori za stabilnu isporuku napajanja. Ultrabrza povezivost: Wi-Fi 7, PCIe 5.0 x16 utor, PCIe 5.0 M.2 utor, 2.5 Gb Ethernet, USB4® (40 Gbps) Type-C® priključci, USB 20 Gbps Type-C® priključak na prednjoj strani. Sveobuhvatno hlađenje: Veliki VRM hladnjaci, M.2 i PCH hladnjak, hibridni priključak za ventilatore i Fan Xpert 4 s AI Cooling II. Dizajn prilagođen „uradi sam“: Unaprijed instalirana I/O zaštita, PCIe utor Q-Release, BIOS FlashBack™, Q-antena, fleksibilni M.2 hladnjak, Q-Dashboard, Q-LED jezgra. Neusporediva personalizacija: Tri adresabilna RGB Gen 2 priključka, svi konfigurirani s ekskluzivnom ASUS Aura Sync RGB rasvjetom. Poznati softver: Armoury Crate, ASUS AI Advisor, ASUS DriverHub, ASUS GlideX. Sposoban za CEC Tier II.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)