Asus 90MB1M20-M0EAY0 matična ploča Baza #####AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX
- Kataloški br:
- 3405641 - 62
- Oznaka:
- 90MB1M20-M0EAY0
- EAN:
- 4711387995488
- Kataloški br:
- 3405641 - 62
- Oznaka:
- 90MB1M20-M0EAY0
- EAN:
- 4711387995488
Asus 90MB1M20-M0EAY0 matična ploča Baza #####AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX
930.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
930.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM5 AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija
- Računalo ATX AMD B650 Realtek ALC1220P 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 7
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit
- 2,5 gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | #####AMD AM5 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ PCIe 4.0 x16 PCIe 5.0 x16 SATA III USB 2.0 USB-C® |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Dubina | 244 mm |
| Širina | 305 mm |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 6 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| područja primjene | pc |
| WLAN | da |
| Veličina memorije BIOS-a | 256 Mbit |
| Eternet LAN | da |
| Uključuje antenu | da |
| Broj memorijskih slotova | 4 |
| Broj M.2 (M) slotova | 3 |
| Zaglavlja Thunderbolt | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektori | 1 |
| Konektor prednje table | da |
| Konektor napajanja 12V | da |
| Priključak ventilatora za procesor | da |
| ATX konektor (24-pin) | da |
| Konektor za detekciju otvaranja kućišta | da |
| Prednji panel sa audio konektorima | da |
| Broj podržanih hard diskova | 4 |
| WiFi-AP konekor za antenu | 1 |
| PCI Ekpress k1 (Gen 4.k) konektori | 2 |
| EPS priključak za napajanje (8 pinova) | da |
| RAID podrška | da |
| Težina paketa | 1.39 kg |
| USB 3.2 (3.1 gen. 1) konektori | 1 |
| Nebaferovana memorija | da |
| Broj podržanih uređaja za skladištenje | 7 |
Opis
Opis
TUF GAMING B650E-PLUS WIFI
ASUS TUF GAMING B650E-PLUS WIFI uzima sve bitne elemente najnovijeg AM5 socketa za AMD Ryzen™ stolne procesore i kombinira ih s značajkama spremnim za igranje i dokazanom izdržljivošću. S komponentama vojne klase, poboljšanim rješenjem za napajanje i sveobuhvatnim sustavom hlađenja, ova matična ploča nadmašuje sva očekivanja, pružajući iznimno stabilne performanse za igraće maratone. Matične ploče TUF GAMING također prolaze rigorozna testiranja izdržljivosti kako bi se osiguralo da mogu izdržati uvjete koji bi mogli uzrokovati kvar drugih. Estetski, ovaj model ima robusne, crne i geometrijske dizajnerske elemente koji odražavaju pouzdanost i stabilnost TUF GAMING serije. Ova platforma pruža performanse i povezivost potrebne za napredne AI PC aplikacije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Spremno za napredna AI računala: Dizajnirano za budućnost AI računarstva, s performansama i povezivošću potrebnom za zahtjevne AI aplikacije. AMD AM5 utičnica: Spremno za AMD utičnicu AM5 za AMD Ryzen™ 9000, 8000 i 7000 seriju stolnih procesora. Poboljšano rješenje za napajanje: 12+2+1 80A DrMOS stupnjevi napajanja, 8-slojna PCB ploča, 8+8-pinski ProCool konektori za napajanje, aluminijske prigušnice i dugotrajni kondenzatori za stabilnu isporuku napajanja. Najnovija M.2 podrška: Jedan ugrađeni PCIe 5.0 M.2 utor i dva PCIe 4.0 M.2 utora, opremljeni svim M.2 hladnjacima. Ultrabrza povezivost: Wi-Fi 6E, PCIe 5.0 x16 utor, Realtek 2.5Gb Ethernet, stražnji USB 20Gbps. Type-C® priključak, prednji USB 10 Gbps Type-C® priključak, podrška za Thunderbolt™ (USB4®) priključak. Sveobuhvatno hlađenje: Uvećani VRM hladnjak, tri M.2 hladnjaka, PCH hladnjak, hibridni priključak za ventilator i Fan Xpert 4. Dizajn prilagođen „uradi sam“: PCIe utor Q-Release, novi M.2 Q-Latch, Q-antena, Q-Dashboard, Q-LED, BIOS FlashBack™ i unaprijed priključeni I/O štitnik. Neusporediva personalizacija: Tri adresabilna RGB Gen 2 priključka, svi konfigurirani s ekskluzivnom ASUS Aura Sync RGB rasvjetom. Poznati softver: TurboV EVO, ASUS DriverHub, ASUS TUF PROTECTION, DTS Audio Processing.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)