Asus 90XB09IN-BPW020 strujni adapter za prijenosno računalo 140 W 12 V, 21 V 5 A
- Kataloški br:
- 3438432 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3438432 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus 90XB09IN-BPW020 strujni adapter za prijenosno računalo 140 W 12 V, 21 V 5 A
455.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
455.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- / 5 A 140 WSnaga
- Opseg ulaznog napona 100 – 240 VPrikladno za prijenosna računala
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | strujni adapter za prijenosno računalo |
| Tip | 90XB09IN-BPW020 |
| Tip | Vanjski |
| Izlaz | utičnica |
| Priključci | 3x 24-pinski USB-C - 21 V 5 A 105 W 1x USB-A 3.0 - 12V 2.5A 30W |
| Snaga | 140 W |
| Ulazni napon | 100 – 240 V |
| Broj izlaza | 4 x |
| Izlazni napon | 12 V21 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 5 A |
| Izlazna struja maks. | 5 A |
| dim. | (D x Š x V) 3.2 x 6.8 x 8.5 cm |
| Dužina | 3.2 cm |
| Širina | 6.8 cm |
| Visina | 8.5 cm |
| Težina | 330 g |
| Boja | crna |
Opis
Opis
ASUS ROG adapter za napajanje nudi učinkovito rješenje za punjenje igraćih i visokoučinkovitih uređaja. Zahvaljujući tehnologiji galijevog nitrida (GaN), ovo napajanje osigurava visoke performanse u kompaktnom dizajnu. Pruža snagu do 140 W, što ga čini prikladnim za širok raspon uređaja, dok njegov vanjski dizajn omogućuje jednostavan transport. S rasponom napona od 100–240 V AC i frekvencijom od 50/60 Hz, ovaj adapter za napajanje je svestran i prikladan za međunarodnu upotrebu. Ima više izlaznih priključaka, uključujući 24-pinski USB-C i USB-A 3.0 priključak, što osigurava kompatibilnost s raznim uređajima. Integrirane sigurnosne mjere osiguravaju stabilno i pouzdano punjenje, čime se poboljšava jednostavnost korištenja i učinkovitost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)