Asus 90YE00Z0-B0EA00 PC napajanje 3000 W ATX 80 plus platinum
- Kataloški br:
- 3438950 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3438950 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus 90YE00Z0-B0EA00 PC napajanje 3000 W ATX 80 plus platinum
3,525.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,525.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 3000 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
- Upravljanje kabelima 80 plus platinum
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 3000 W |
| Dio mreže | 80 plus platinum |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 175 x 86 x 150 mm |
| Dubina | 150 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 175 mm |
| Težina | 2.16 kg |
| -12 V/DC | 9.6 A |
| +12 V/DC (1) | 250 A |
| +5 V/DC | 25 A |
| +5 V/DC | 15 A |
| 4pol. Molex | 3 |
| 6 + pola Pcle | 4 |
| 5pol. SATA | 12 |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| Hlađenje | aktivno |
| +3,3 V/DC | 25 A |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |
| Pogonski napon | 230 V |
| 61 cm | |
| 100 cm | |
| 75 cm | |
| 4 | |
| da | |
| 5.09 kg | |
| 130 W | |
| 3000 W | |
| 130 W | |
| 0.8 W | |
| 3 W |
Opis
Opis
VISOKE PERFORMANSE
ASUS Pro WS 3000W Platinum pouzdano isporučuje tisuće vata potrebnih za napajanje do četiri NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 grafičke kartice, omogućujući revolucionarne performanse koje zadovoljavaju zahtjevne AI radne opterećenja.
Napomena: Snaga električnog sustava mora biti u skladu sa specifikacijama proizvoda,
kako bi se izbjegla preopterećenja ili nestanci struje.
POZLAĆENE VISOKOPERFORMANSNE BAKRENE KLIPICE
Bakreni pinovi PCIe® konektora u ovom napajanju su pozlaćeni kako bi se osiguralo hladnije funkcioniranje i poboljšana energetska učinkovitost. Ovaj premaz značajno smanjuje normalne temperature 12V 2x6 konektora (do 10°C), potičući optimalne performanse i stabilnost čak i za najzahtjevnije grafičke kartice. Osim toga, poboljšani kontakt između pinova utičnice i utikača smanjuje otpor i poboljšava trajnost prilikom umetanja i vađenja utikača, osiguravajući pouzdano hlađenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Snažno napajanje: Podržava do četiri grafičke kartice GeForce RTX™ 5090 zahvaljujući izuzetno stabilnom naponu i naprednom napajanju.
- Ventilatori s dvostrukim kugličnim ležajevima: Traju do dvostruko dulje od kliznih ležajeva.
- Ekstrudirani aluminijski hladnjak: Pokriva kritične komponente i osigurava niže temperature i buku u usporedbi s referentnim dizajnom.
- Kompatibilno s ATX 3.1: U skladu je sa standardom ATX 3.1 i osigurava poboljšanu regulaciju napona i struje.
- PCIe® 5.1: S izvornim 12V 2×6 konektorima za vrhunske performanse grafičke kartice.
- 80 PLUS Platinum certifikat: Koristi japanske serverske kondenzatore s niskim ESR-om i visokokvalitetne komponente za vodeću energetsku učinkovitost u industriji.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)