Asus AirVision M1 Smart Glasses AR naočale crna s integriranim zvučnim sustavom
- Kataloški br:
- 3443873 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3443873 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus AirVision M1 Smart Glasses AR naočale crna s integriranim zvučnim sustavom
1,645.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,645.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Imerzivno iskustvo prikaza: Zaslon veličine do 100 inča s 1100 nita svjetline i DCI-P3 rasponom boja od 95% osigurava živopisne i realistične detalje.
- Produktivnost u pokretu: Više zaslona bilo gdje s kompatibilnošću s prijenosnim računalima tipa C u svestranom, laganom dizajnu.
- Poboljšana integracija igara: Besprijekorna integracija s ROG Allyjem za vrhunsku grafiku i performanse u igrama.
- Svestrana funkcionalnost: Aplikacija AirVision podržava postavljanje više zaslona, podešavanje udaljenosti zaslona i podešavanje udaljenosti između zjenica.
- Svestran i lagan dizajn: Teži samo 87 g, ima integrirane zvučnike, mikrofon s poništavanjem buke i visoku transparentnost za sigurnost.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AR naočale |
| Boja | crna |
| Posebne značajke | s integriranim zvučnim sustavom |
| Dubina | 170 mm |
| Visina | 53 mm |
| Širina | 171 mm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Standardna rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Težina | 80 g |
Opis
Opis
ASUS AirVision M1 pametne naočale (nosivi zaslon od 100", 1100 nita, 95% DCI-P3, za ROG Ally, Windows računalo i prijenosno računalo, filter plavog svjetla, pametne naočale)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.