Asus All-in-One PC ExpertCenter P4 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-13420H 4.6 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD I
- Kataloški br:
- 3428628 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
- Kataloški br:
- 3428628 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
Asus All-in-One PC ExpertCenter P4 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-13420H 4.6 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD I
3,420.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,420.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 60.5 cm (23.8 palac) Full HD 1920 x 1080 Pixel
- Intel® Core™ i5 i5-13420H 8 Jezgra(-e) / max. 4.6 GHz
- Radna memorija: 16 GB SO-DIMM
- 512 GB SSD
- Intel
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Model | ExpertCenter P4 |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Format prikaza | 16:9 |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-13420H |
| Procesor / model | i5-13420H |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | HDMI™ LAN (10/100/1000 MBit/s) WLAN Bluetooth USB 2.0 USB-A (USB 3.1 gen. 2) |
| Boja | crna |
| Širina | 541 mm |
| Visina | 210 mm |
| Dubina | 416 mm |
| Težina | 6.9 kg |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 (30-dnevna probna verzija) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| GPU brand | Intel |
| Mikrofon | da |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 120 W |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| da | |
| 100 % | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 4 | |
| 4 | |
| 45 W | |
| 115 W | |
| 3.4 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| 1 | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Snažna vizija, pametan rad
ASUS ExpertCenter P440 all-in-one računalo kombinira svestranost i sigurnost kako bi zadovoljilo sve potrebe poslovne produktivnosti. Opremljen procesorom do Intel® Core™ i7 i ultrabrzim Wi-Fi 7, pruža vrhunske performanse kako biste mogli glatko i učinkovito obavljati zahtjevne aplikacije i obavljati više zadataka istovremeno. Njegov 24-inčni širokokutni FHD zaslon poboljšava vizualni doživljaj, dok sklopiva kamera u udobnom dizajnu štiti vašu privatnost. S BIOS-om koji je u skladu s NIST SP 800-155 i opcionalnim TPM 2.02, vaše je poslovanje zaštićeno od potencijalnih prijetnji.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro – ASUS preporučuje Windows 11 Pro za tvrtke
- NanoEdge zaslon s omjerom zaslona i tijela od 93 posto za živopisno vizualno iskustvo
- 23,6-inčni FHD zaslon
- Snažne performanse s Intel® Core™ i5-13420H procesorom i 16 GB DDR5 memorije
- ASUS ExpertGuardian: Više sigurnosti za tvrtke
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)