Asus All-in-One PC V440VAK-BPC273W 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-13420H 4.6 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD Int
- Kataloški br:
- 3474583 - 62
- Oznaka:
- 90PT03X6-M02XE0
- EAN:
- 4711636180733
- Kataloški br:
- 3474583 - 62
- Oznaka:
- 90PT03X6-M02XE0
- EAN:
- 4711636180733
Asus All-in-One PC V440VAK-BPC273W 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-13420H 4.6 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD Int
3,015.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,015.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 60.5 cm (23.8 palac) Full HD 1920 x 1080 Pixel
- Intel® Core™ i5 i5-13420H 8 Jezgra(-e) / max. 4.6 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM
- 1 TB SSD
- Intel UHD grafika
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Model | V440VAK-BPC273W |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-13420H |
| Procesor / model | i5-13420H |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.1 Bluetooth HDMI™ |
| Boja | crna |
| Širina | 541 mm |
| Visina | 416 mm |
| Dubina | 210 mm |
| Težina | 6.9 kg |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 30 dana |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| GPU brand | Intel |
| Mikrofon | da |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 120 W |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| WLAN | da |
| da | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| da | |
| da | |
| 100 % | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 4 | |
| 4 | |
| 45 W | |
| 115 W | |
| 3.4 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| 1 | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Minimalistička estetika, maksimalne performanse
ASUS V440 / V470 AiO je tanko, minimalističko all-in-one računalo koje pršti snagom. Tanki NanoEdge zaslon postiže omjer zaslona i tijela od 93%, poboljšavajući vaše vizualno iskustvo sa 100% sRGB točnošću boja i tehnologijom širokog kuta od 178°. Pokretan procesorom do Intel® Core™ i7 i do 16 GB DDR5 memorije, ASUS V440 / V470 AiO glatko i učinkovito rješava čak i najzahtjevnije aplikacije i obavlja više zadataka istovremeno. Povezivost je najsuvremenija s ultrabrzim Wi-Fi 7. Moderna reprodukcija zvuka s Dolby® Atmos tehnologijom i tehnologijom poništavanja buke uz pomoć umjetne inteligencije nudi vrhunsko iskustvo zabave na najvišoj razini.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- NanoEdge zaslon s omjerom zaslona i tijela od 93% za živopisno vizualno iskustvo
- FHD zaslon od 23,8 inča / 27 inča
- Minimalistički, estetski dizajn
- Snažne performanse zahvaljujući Intel® Core™ i5 procesoru i 16 GB DDR5 memorije
- Dolby Atmos zvučnici za bogat i očaravajući zvuk
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)