Asus All-in-One PC VM670KA-BPE013W 68.6 cm (27 palac) Full HD AMD Ryzen AI 350 5 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD Radeon 860M Win
- Kataloški br:
- 3474653 - 62
- Oznaka:
- 90PT0457-M00510
- EAN:
- 4711636270076
- Kataloški br:
- 3474653 - 62
- Oznaka:
- 90PT0457-M00510
- EAN:
- 4711636270076
Asus All-in-One PC VM670KA-BPE013W 68.6 cm (27 palac) Full HD AMD Ryzen AI 350 5 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD Radeon 860M Win
3,545.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,545.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 68.6 cm (27 palac) Full HD 1920 x 1080 Pixel
- AMD Ryzen AI 350 8 Jezgra(-e) / max. 5 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM
- 1 TB SSD
- Radeon 860M
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Model | VM670KA-BPE013W |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format prikaza | 16:9 |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI |
| Procesor | AMD Ryzen AI 350 |
| Procesor / model | 350 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (model) | Radeon 860M |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | PCIe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Boja | crna |
| Širina | 613 mm |
| Visina | 447 mm |
| Dubina | 210 mm |
| Težina | 9 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Mikrofon | da |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 120 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| da | |
| 100 % | |
| 8 MB | |
| 1 | |
| 16 MB | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 4 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 2025 | |
| 66 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 50 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Minimalistički dizajn, maksimalne performanse.
ASUS VM670 AiO je tanko, minimalističko all-in-one računalo koje impresionira svojim performansama. Tanki NanoEdge okvir postiže omjer zaslona i tijela od 93 posto i poboljšava vaše vizualno iskustvo sa 100-postotnom točnošću boja sRGB-a i tehnologijom širokog kuta od 178°. Pokretan AMD Ryzen™ AI 7 350 procesorom i do 16 GB DDR5 memorije, ASUS VM670 AiO glatko i učinkovito obrađuje čak i najzahtjevnije aplikacije i zadatke više zadataka istovremeno. AiO je zaokružen svojim zvukom: Zahvaljujući Dolby® Atmos tehnologiji i tehnologiji za poništavanje buke s umjetnom inteligencijom, možete se uroniti u prekrasan zvuk i uživati u vrhunskom iskustvu zabave.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Home 64-bitni
- AMD Ryzen AI 7 350 (2 GHz)
- 68,6 cm (27") Full HD 1920 x 1080
- 16 GB DDR5 SDRAM (1 x 16) i 1000 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)