Asus Barebone 90AR00R2-M00060 Intel® Core™ 5 210H 4.8 GHz Intel Intelova grafika 90AR00R2-M00060
- Kataloški br:
- 3438949 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3438949 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus Barebone 90AR00R2-M00060 Intel® Core™ 5 210H 4.8 GHz Intel Intelova grafika 90AR00R2-M00060
1,885.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,885.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ 5 210H 8 Jezgra(-e) / max. 4.8 GHz
- Radna memorija: 0 GB DDR5-RAM
- Intel Intelova grafika
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Barebone |
| Model | RNUC15CRKC500002 |
| Serija procesora | Intel® Core™ 5 |
| Procesor | Intel® Core™ 5 210H |
| Procesor / model | 210H |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 0 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intelova grafika |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| SSD1 | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | HDMI™ Thunderbolt 4 USB-C® USB 3.2 gen. 2 USB 2.0 RJ45 Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 11.7 cm |
| Visina | 3.7 cm |
| Dubina | 11.2 cm |
| Težina | 500 g |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Bežična funkcija punjenja | da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)