Asus Barebone ASUS RNUC13ANKI5048C2I i5-1340P BB Intel® Core™ i5 i5-1340P 8 GB RAM 512 GB SSD 90AS0031-M00090
- Kataloški br:
- 3203602 - 62
- Oznaka:
- 90AS0031-M00090
- EAN:
- 4711387501757
- Kataloški br:
- 3203602 - 62
- Oznaka:
- 90AS0031-M00090
- EAN:
- 4711387501757
Asus Barebone ASUS RNUC13ANKI5048C2I i5-1340P BB Intel® Core™ i5 i5-1340P 8 GB RAM 512 GB SSD 90AS0031-M00090
3,510.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,510.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i5 i5-1340P 12 Jezgra(-e) / max. 4.6 GHz
- Radna memorija: 8 GB 3200 MHz
- 512 GB SSD
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Barebone |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-1340P |
| Procesor / model | i5-1340P |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Boja | crna |
| Širina | 117 mm |
| Visina | 37 mm |
| Dubina | 112 mm |
| Težina | 502 g |
| Snaga napajanja | 120 W |
| Bluetooth® | da |
| GPU brand | Intel |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 2 | |
| da | |
| 8 | |
| 4 | |
| 28 W | |
| 64 W | |
| 3.4 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)