Asus Barebone NUC 13 Pro Tall Kit RNUC13ANHI500002I Intel® Core™ i5 i5-1340P 90AR00C1-M000B0
- Kataloški br:
- 3088249 - 62
- Oznaka:
- 90AR00C1-M000B0
- EAN:
- 4711387502730
- Kataloški br:
- 3088249 - 62
- Oznaka:
- 90AR00C1-M000B0
- EAN:
- 4711387502730
Asus Barebone NUC 13 Pro Tall Kit RNUC13ANHI500002I Intel® Core™ i5 i5-1340P 90AR00C1-M000B0
1,840.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,840.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i5 i5-1340P 13. gen. (Raptor Lake) 12 Jezgra(-e) / max. 4.6 GHz
- Radna memorija: 0 GB DDR4-SDRAM
- Intel Iris Xe
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Barebone |
| Model | RNUC13ANHI500002I |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-1340P |
| Procesor / model | i5-1340P |
| Generacija procesora | 13. gen. (Raptor Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.4 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 3.4 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.9 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 0 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Iris Xe |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| SSD1 | 0 GB |
| SSD priključak | SATA III (600 MB/s) |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Sučelje | USB 3.2 gen. 2 Thunderbolt 4 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) HDMI™ RJ45 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 117 mm |
| Visina | 54 mm |
| Dubina | 112 mm |
| Težina | 750 g |
| Snaga napajanja | 120 W |
| Određene značajke | bez HDD-a bez RAM-a |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Bežična funkcija punjenja | da |
Opis
Opis
ASUS NUC 13 Pro Tall Kit RNUC13ANHI500002I (Intel Core i5 1340P procesor, Intel Iris Xe grafika, Intel WiFi 6E, bez operativnog sustava, s EU kabelom za napajanje)
Manji, brži, bolji, s AI-om
Marka ASUS NUC predstavlja predanost tehnološkoj izvrsnosti koja naglašava inovativni dizajn proizvoda kako bi se pomaknule granice performansi i korisničkog iskustva. Razvijene u suradnji između ASUS-a i Intela, linije proizvoda ASUS NUC nude beskompromisnu izvedbu u faktorima najmanjeg oblika, podržane najboljom kvalitetom i pouzdanošću u industriji, inovativnim modularnim dizajnom, opcijama produženog vijeka trajanja, inteligentnim rješenjima za hlađenje i naprednim AI značajkama. Svestranost proizvoda očita je u nizu konfiguracija koje zadovoljavaju različite potrebe korisnika, od programera do naprednih korisnika do kućne upotrebe.
ASUS NUC je preferirani izbor za širok raspon poslovnih aplikacija, vertikalnih industrija i svakodnevnih korisnika. Kombinirajući iznimne performanse s bitnim značajkama, cilj mu je oblikovati sljedeću generaciju PC iskustava.
S fokusom na podršku različitim tvrtkama i poboljšanju računalnih aplikacija, ASUS NUC ima za cilj ispuniti obećanje brenda o isporuci sljedeće računalne jedinice (NUC) i ostvarivanju trajnog utjecaja na tehnološki krajolik koji se neprestano razvija.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Manji, brži, bolji, s AI-om
Marka ASUS NUC predstavlja predanost tehnološkoj izvrsnosti koja naglašava inovativni dizajn proizvoda kako bi se pomaknule granice performansi i korisničkog iskustva. Razvijene u suradnji između ASUS-a i Intela, linije proizvoda ASUS NUC nude beskompromisnu izvedbu u faktorima najmanjeg oblika, podržane najboljom kvalitetom i pouzdanošću u industriji, inovativnim modularnim dizajnom, opcijama produženog vijeka trajanja, inteligentnim rješenjima za hlađenje i naprednim AI značajkama. Svestranost proizvoda očita je u nizu konfiguracija koje zadovoljavaju različite potrebe korisnika, od programera do naprednih korisnika do kućne upotrebe.
ASUS NUC je preferirani izbor za širok raspon poslovnih aplikacija, vertikalnih industrija i svakodnevnih korisnika. Kombinirajući iznimne performanse s bitnim značajkama, cilj mu je oblikovati sljedeću generaciju PC iskustava.
S fokusom na podršku različitim tvrtkama i poboljšanju računalnih aplikacija, ASUS NUC ima za cilj ispuniti obećanje brenda o isporuci sljedeće računalne jedinice (NUC) i ostvarivanju trajnog utjecaja na tehnološki krajolik koji se neprestano razvija.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 13. Intel® Core™ i5 generacije s integriranom Intel® Iris XE grafikom
- 14 procesorskih jezgri (6P+8E), 20 niti, 24MB pametne predmemorije, 35W TDP
- Iznimno brze žične i bežične veze s Intel® Ethernet priključkom do 2,5 Gbps i Intel® Wi-Fi 6E (Gig+)
- Dva HDMI 2.1 i Thunderbolt™4 priključka tvrtkama pružaju fleksibilnost za povezivanje zaslona s razlučivošću do 4K
- Kvalificiran za rad 24×7
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)