Asus Barebone NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I Intel® Core™ Ultra 7 155H 90AR0062-M000E0
- Kataloški br:
- 3133150 - 62
- Oznaka:
- 90AR0062-M000E0
- EAN:
- 4711387492369
- Kataloški br:
- 3133150 - 62
- Oznaka:
- 90AR0062-M000E0
- EAN:
- 4711387492369
Asus Barebone NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I Intel® Core™ Ultra 7 155H 90AR0062-M000E0
2,640.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,640.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 7 155H 16 Jezgra(-e) / max. 4.8 GHz
- DDR5-RAM
- Intel Arc Grafika
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Barebone |
| Model | RNUC14RVKU700002I |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155H |
| Procesor / model | 155H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 0.9 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 3.8 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.4 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 48 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Arc Grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB 3.2 gen. 2 Thunderbolt 4 HDMI™ RJ45 USB-C® USB 2.0 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 117 mm |
| Visina | 37 mm |
| Dubina | 112 mm |
| Težina | 480 g |
| Snaga napajanja | 120 W |
| Određene značajke | bez HDD-a bez RAM-a |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Bežična funkcija punjenja | da |
Opis
Opis
ASUS NUC 14 Pro nudi performanse svjetske klase zahvaljujući potpuno novoj obitelji Intel® Core™ Ultra procesora. To je najopsežnije Mini PC s Intel vPro® Enterprise za iznimnu sigurnost, upravljivost i stabilnost. Uz certificiranu Bluetooth® vezu bez ključa i tri AI motora - GPU, NPU i CPU - za visoku propusnost, nisku potrošnju energije i brz odziv, ASUS NUC 14 Pro pruža robusne računalne performanse. Sadrži Wi-Fi detekciju za inteligentnu energetsku učinkovitost i dokazanu šasiju od 4x4 inča dizajniranu za pristup bez alata za lakše, sigurnije i brže nadogradnje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)