Asus Beamer E1R LED 200 lm radi na baterije, akumulator, ugrađeni zvučnik
- Kataloški br:
- 3443871 - 62
- EAN:
- 4.71108E+12
- Kataloški br:
- 3443871 - 62
- EAN:
- 4.71108E+12
Asus Beamer E1R LED 200 lm radi na baterije, akumulator, ugrađeni zvučnik
1,355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ANSI-lumen: 200 lm
- Dinamički kontrast: 500 : 1
- radi na baterije, akumulator, ugrađeni zvučnik
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Beamer |
| Tehnologija | LED |
| Standardna rezolucija | 854 x 480 WVGA |
| ANSI-lumen | 200 lm |
| Dinamički kontrast | 500 : 1 |
| Format slike | 16:9 |
| Određene značajke projektora | radi na baterije, akumulator ugrađeni zvučnik |
| Vijek trajanja rasvjetnog tijela | 30000 h |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Priključci | HDMI USB 2.0 tip a |
| Maks. projekcijski razmak | 3.7 m |
| Radna buka ECO | 28 dB |
| Maks. radna buka | 30 dB |
| dim. | (Š x V x D) 84 x 29 x 108 mm |
| Širina | 84 mm |
| Visina | 29 mm |
| Dubina | 108 mm |
| Težina | 310 g |
| Boja | srebrna |
| Potrošnja struje u pogonu | 45 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Oznaka za tip proizvoda | Digital-Projektor |
Opis
Opis
ASUS ZenBeam E1R Mini LED projektor (200 LED lumena, WVGA rezolucija (854x480), automatski portretni način projekcije, ugrađena baterija za do 4 sata reprodukcije videa s mobilnog uređaja, power bank, USB Type-A, HDMI)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)