Asus Beamer ProArt A1 DLP 3000 lm 3D reality, Full HD, ugrađeni zvučnik, s daljinskim upravljačem
- Kataloški br:
- 3443869 - 62
- EAN:
- 4.71802E+12
- Kataloški br:
- 3443869 - 62
- EAN:
- 4.71802E+12
Asus Beamer ProArt A1 DLP 3000 lm 3D reality, Full HD, ugrađeni zvučnik, s daljinskim upravljačem
5,710.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,710.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ANSI-lumen: 3000 lm
- Dinamički kontrast: 800 : 1
- 3D reality, Full HD, ugrađeni zvučnik, s daljinskim upravljačem
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Beamer |
| Tehnologija | DLP |
| Standardna rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| ANSI-lumen | 3000 lm |
| Dinamički kontrast | 800 : 1 |
| Format slike | 4:3 |
| Određene značajke projektora | 3D reality Full HD ugrađeni zvučnik s daljinskim upravljačem |
| Vijek trajanja rasvjetnog tijela | 30000 h |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Priključci | HDMI vga USB 2.0 tip a rs232 |
| Maks. projekcijski razmak | 5.7 m |
| Radna buka ECO | 28 dB |
| Maks. radna buka | 32 dB |
| dim. | (Š x V x D) 405 x 99 x 283 mm |
| Širina | 405 mm |
| Visina | 99 mm |
| Dubina | 283 mm |
| Težina | 5.7 kg |
| Boja | crna |
| Potrošnja struje u pogonu | 370 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
Opis
Opis
ASUS ProArt A1 LED projektor (Calman verificiran, 98% sRGB i Rec. 709, FHD (1920 x 1080), 3000 lumena, HDMI, VGA, USB-A, korekcija trapezoidnog izobličenja u četiri kuta i 2D, 1,2x zum, bežično zrcaljenje)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)