Asus Beamer ZenBeam L2 DLP 960 lm radi na baterije, akumulator, autofokus, Full HD, ugrađeni zvučnik
- Kataloški br:
- 3443872 - 62
- EAN:
- 4.71108E+12
- Kataloški br:
- 3443872 - 62
- EAN:
- 4.71108E+12
Asus Beamer ZenBeam L2 DLP 960 lm radi na baterije, akumulator, autofokus, Full HD, ugrađeni zvučnik
3,075.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,075.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ANSI-lumen: 960 lm
- Dinamički kontrast: 400 : 1
- radi na baterije, akumulator, autofokus, Full HD, ugrađeni zvučnik
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Beamer |
| Tehnologija | DLP |
| Standardna rezolucija | 1920 x 1080 Full HD 3840 x 2160 UHD |
| ANSI-lumen | 960 lm |
| Dinamički kontrast | 400 : 1 |
| Format slike | 16:9 |
| Određene značajke projektora | radi na baterije, akumulator autofokus Full HD ugrađeni zvučnik |
| Vijek trajanja rasvjetnog tijela | 30000 h |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Priključci | HDMI USB 2.0 tip a |
| Maks. projekcijski razmak | 3.2 m |
| Radna buka ECO | 28 dB |
| Maks. radna buka | 30 dB |
| dim. | (Š x V x D) 132 x 172 x 132 mm |
| Širina | 132 mm |
| Visina | 172 mm |
| Dubina | 132 mm |
| Težina | 1.57 kg |
| Boja | mornarska |
| Potrošnja struje u pogonu | 90 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Oznaka za tip proizvoda | Digital-Projektor |
Opis
Opis
ASUS ZenBeam L2 pametni prijenosni LED projektor (960 LED lumena, 1080p, Google certificirani Android 12 TV Box, Harman Kardon zvuk, 10W zvučnik, ugrađena baterija, ASUS svjetlosni zid)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)