Asus Beamer ZenBeam Latte L1 LED 300 lm 1280 x 720 WXGA radi na baterije, akumulator, Full HD, ugrađeni zvučnik, s dalji
- Kataloški br:
- 3443868 - 62
- EAN:
- 4.71802E+12
- Kataloški br:
- 3443868 - 62
- EAN:
- 4.71802E+12
Asus Beamer ZenBeam Latte L1 LED 300 lm 1280 x 720 WXGA radi na baterije, akumulator, Full HD, ugrađeni zvučnik, s dalji
1,770.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,770.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ANSI-lumen: 300 lm
- Projektor - rezolucija: 1280 x 720 WXGA
- Dinamički kontrast: 400 : 1
- radi na baterije, akumulator, Full HD, ugrađeni zvučnik, s daljinskim upravljačem
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Beamer |
| Tehnologija | LED |
| Područje primjene | Pico projektor |
| Standardna rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| ANSI-lumen | 300 lm |
| Dinamički kontrast | 400 : 1 |
| Format slike | 16:9 |
| Određene značajke projektora | radi na baterije, akumulator Full HD ugrađeni zvučnik s daljinskim upravljačem |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Priključci | HDMI USB 2.0 tip a |
| Maks. projekcijski razmak | 3.2 m |
| Radna buka ECO | 28 dB |
| Maks. radna buka | 30 dB |
| dim. | (Š x V x D) 13.1 x 9 x 9 cm |
| Širina | 13.1 cm |
| Visina | 9 cm |
| Dubina | 9 cm |
| Težina | 585 g |
| Boja | siva |
| Potrošnja struje u pogonu | 36 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Rezolucija | 1280 x 720 WXGA |
| Oznaka za tip proizvoda | Digital-Projektor |
Opis
Opis
ASUS ZenBeam Latte L1 prijenosni LED projektor (300 lumena, 720p, zvuk Harman Kardon, 10W Bluetooth zvučnik, bežična projekcija, ugrađena baterija, USB Type-A, HDMI)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)