Asus Business BE248CFN LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) 61.2 cm (24.1 palac) 1920 x 1200 piksel 16:10 5
- Kataloški br:
- 3443826 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3443826 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus Business BE248CFN LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) 61.2 cm (24.1 palac) 1920 x 1200 piksel 16:10 5
1,045.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,045.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 61.2 cm (24.1 palac) WUXGA, 1920 x 1200 piksel;Vrijeme reakcije: 5 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): C (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, USB-C®, USB 3.2 (gen. 1), RJ45, slušalice (3.5 mm jack);Kensington brava, USB priključna stanica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1200 piksel |
| Zaslon (cm) | 61.2 cm |
| Zaslon (inči) | 24.1 palac |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| Format slike | 16:10 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 350 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 3000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1500 : 1 |
| Razmak piksela | 0.27 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB-C® USB 3.2 (gen. 1) RJ45 slušalice (3.5 mm jack) |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.2 | 5 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | Kensington brava USB priključna stanica |
| Glazbena snaga (maks.) | 4 W |
| Nagibni kut | -5/+35 |
| Podešavanje visine | 130 mm |
| Kut rotacije | 90 ° |
| Zakretni kut | 180 ° |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | mat |
| Adaptive-Sync tehnologija | VESA Adaptive-Sync |
| Zakrivljeni ekran | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| HDR format | HDR10 |
| Širina | 531.8 mm |
| Visina | 473.1 mm |
| Dubina | 211.2 mm |
| Težina | 5.8 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 531.8 x 473.1 x 211.2 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | visina Pivot (rotacija) okretanje nagib |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | Low Blue Light tehnologija |
| Područje primjene | ured |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | C (A - G) |
| Zaslon | 61.2 cm (24.1 palac) |
| Razlučivost zaslona | WUXGA (1920 x 1200 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 61.2 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 12 kWh/godišnje |
| Potrošnja struje u pogonu | 14.85 W |
Opis
Opis
ASUS BE248CFN 24,1-inčni monitor s priključnom stanicom (WUXGA (1920 x 1200), IPS, 100 Hz, bez okvira, USB-C priključna stanica, RJ45, stereo zvučnici, podesiva visina, ergonomski dizajn, HDMI, lančano povezivanje, prilagođen očima, filter plavog svjetla, bez treperenja, mogućnost montaže na zid)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)