Asus Chromebook CX3 Chromebook
- Kataloški br:
- 3414256 - 62
- Oznaka:
- 90NX0934-M00C50
- EAN:
- 4711636075015
- Kataloški br:
- 3414256 - 62
- Oznaka:
- 90NX0934-M00C50
- EAN:
- 4711636075015
Asus Chromebook CX3 Chromebook
1,600.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,600.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ 3
- N355
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 3.9 GHzRadna memorija: 8 GB;LPDDR5X128 GB emmc;Intel UHD Graphics;Chrome OS
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Chromebook |
| Model | Chromebook CX3 |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ 3 |
| Procesor / model | N355 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.9 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 8 GB |
| SSD tip 1 | |
| SSD kapaciteta (ukupno) | |
| Tvrdi disk 1 veličina | 128 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | emmc |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 128 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 324.5 mm |
| Visina | 1.99 mm |
| Dubina | 214.4 mm |
| Težina | 1.44 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Operacijski sustav (verzija) | Chrome OS |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Serija grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Snaga | 45 W |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| Numerička tastatura | ne |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Opseg boja | 45 % |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C | 2 |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| USB napajanje | da |
| Kamera sa poklopcem za privatnost | da |
| Osnovna snaga procesora | 15 W |
| Visina (spreda) | 1.7 cm |
| Visina (pozadi) | 1.99 cm |
| Težina paketa | 1.69 kg |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 42 Wh |
| Izlazna struja AC adaptera | 3 A |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)