Asus Chromebook CX3402CVA-MW0349 35.6 cm (14 palac) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwer
- Kataloški br:
- 3404872 - 62
- Oznaka:
- 90NX07P1-M00C90
- EAN:
- 4711387811634
- Kataloški br:
- 3404872 - 62
- Oznaka:
- 90NX07P1-M00C90
- EAN:
- 4711387811634
Asus Chromebook CX3402CVA-MW0349 35.6 cm (14 palac) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwer
2,840.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,840.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- IPS, antirefleksivan
- Intel® Core™ i7
- i7-1355U
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 5.00 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5-RAM512 GB SSD;Chrome OS
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Chromebook |
| Model | CX3402CVA-MW0349 |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS antirefleksivan |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i7 |
| Procesor / model | i7-1355U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.00 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | osvjetljenje tipkovnice |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) HDMI™ USB 3.2 (gen. 1) USB-C® (USB 3.2 Gen 1) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | bijela |
| Širina | 32.64 cm |
| Visina | 1.87 cm |
| Dubina | 21.43 cm |
| Težina | 1.432 kg |
| Baterija / tehnologija | 3 ćelije 50 Wh |
| Operacijski sustav (verzija) | Chrome OS |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)