Asus Desktop pc ROG G700 Desktop 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 7 265F 5.3 GHz 64 GB RAM 2 TB SSD Nvidia NVIDIA GeF
- Kataloški br:
- 3438448 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
- Kataloški br:
- 3438448 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
Asus Desktop pc ROG G700 Desktop 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 7 265F 5.3 GHz 64 GB RAM 2 TB SSD Nvidia NVIDIA GeF
12,135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12,135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ Ultra 7 265F 20 Jezgra(-e) / max. 5.3 GHz
- Radna memorija: 64 GB DDR5-RAM
- 2 TB SSD
- Nvidia NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | G700TF-07265F352W |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265F |
| Procesor / model | 265F |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.3 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 12 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 8 |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.8 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4.6 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 2.4 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 5.2 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | ne |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 16 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 6 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | DisplayPort USB-C® USB 3.2 gen. 2 USB 3.2 (gen. 1) USB 2.0 RJ45 utičnica za slušalice utičnica za mikrofon WLAN Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 240 mm |
| Visina | 479.6 mm |
| Dubina | 509.2 mm |
| Težina | 18 kg |
| Snaga napajanja | 850 W |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 30 dana |
| Određene značajke | kućište s prozorom |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)