Asus Desktop pc V500MV-31315U071W 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ i3 i3-1315U 4.5 GHz 8 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafik
- Kataloški br:
- 3428653 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
- Kataloški br:
- 3428653 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
Asus Desktop pc V500MV-31315U071W 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ i3 i3-1315U 4.5 GHz 8 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafik
1,960.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,960.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ i3 i3-1315U 6 Jezgra(-e) / max. 4.5 GHz
- Radna memorija: 8 GB DDR5-RAM
- 512 GB SSD
- Intel UHD grafika
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | ExpertCenter P5 |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ i3 |
| Procesor | Intel® Core™ i3 i3-1315U |
| Procesor / model | i3-1315U |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 10 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | HDMI™ LAN (10/100/1000 MBit/s) WLAN Bluetooth USB 2.0 USB-A (USB 3.1 gen. 2) DisplayPort |
| Boja | crna |
| Širina | 155 mm |
| Visina | 347 mm |
| Dubina | 296 mm |
| Težina | 6 kg |
| Snaga napajanja | 180 W |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 30 dana |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj SATA III | 2 x |
| GPU brand | Intel |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| Kapacitet | 15 l |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 4 | |
| 2 | |
| 15 W | |
| 55 W | |
| 3.3 GHz | |
| 4.5 GHz | |
| 6.25 kg | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Multimedijski svestrani uređaj
ASUS V500 Mini Tower je savršeno obiteljsko računalo koje bez napora obavlja svakodnevne zadatke poput učenja i istraživanja, kao i modernu zabavu i igranje. Opremljen Intel® Core™ i3 procesorom, visokoučinkovitom grafikom i brzom DDR5 memorijom, pruža snažne i pouzdane performanse. Mini toranj zaokružuje termalna tehnologija koja osigurava optimalno hlađenje, a ujedno i vrlo tih rad.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Pokreće ga Intel® Core™ i3 procesor i 8 GB DDR5 RAM-a
- ASUS-ekskluzivno rješenje za hlađenje s gotovo tihim radom
- Svestrane mogućnosti povezivanja
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)