Asus etui za prijenosno računalo 90XB08W0-BSL000 Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna, bijela
- Kataloški br:
- 3438426 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3438426 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus etui za prijenosno računalo 90XB08W0-BSL000 Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna, bijela
240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaštitna futrola 40,6 cm (16") Crna
- Poliester
- Kompatibilnost marke: Univerzalna
- Ručka(e) za nošenje Remen za rame
- Vodootporno
- 380 g
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | etui za prijenosno računalo |
| Izvedba | navlaka |
| prikladno za | 40,6 cm (16") |
| Unutaršnja širina | 35.4 cm |
| Unutaršnja visina | 3.1 cm |
| Unutaršnja dubina | 26.4 cm |
| Širina | 41.6 cm |
| Visina | 30.5 cm |
| Dubina | 4.2 cm |
| Boja | crna bijela |
| Materijal | poliester poliuretan pjena |
| Težina | 380 g |
| Određene značajke | s remenom za nošenje |
| dim. | (Š x V x D) 41.6 x 30.5 x 4.2 cm |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Universal |
| Pogodno za | 40,6 cm (16") |
| Pogodno za | 16" |
Opis
Opis
NEUSPOREDIVA SVESTRANOST
Forma i funkcija se susreću u svakom dobro promišljenom detalju. Odvojivi remen omogućuje vam korištenje ROG Ranger Carry Sleeve 16 na tri različita načina: možete ga objesiti preko ramena, nositi ga s pletenom ručkom ili jednostavno zanemariti remen i staviti ga u torbu.
SVEOBUHVATNA ZAŠTITA U SVIM VREMENSKIM UVJETIMA
Vrhunski hardver zaslužuje visokokvalitetnu zaštitu. Dizajnirana za svakodnevnu upotrebu, ROG Ranger Carry Sleeve 16 ima višeslojnu tkaninu prekrivenu 600D poliesterom i PU-om za zaštitu od svakodnevnih ogrebotina i udaraca. Osim toga, vodoodbojan je tako da su vaše dragocjenosti sigurne od vremenskih uvjeta. Iznutra je Ranger Carry Sleeve obložen 8 mm EPE pjenom i baršunom za zaštitu vašeg prijenosnog računala i ostale opreme od ogrebotina.
SVAKODNEVNA UDOBNOST
Zahvaljujući integriranim džepovima, svoje omiljene dodatke možete ponijeti sa sobom gdje god idete. Unutarnji džep pruža prostor za prijenosno računalo i dokumente, dok vanjski džep drži vaše bitne putne predmete nadohvat ruke.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Torba
- Jamstvena knjižica
- Odvojivi remen za rame
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.