Asus Eye Care VA249HG ekran za igranje Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) 60.5 cm (23.8 palac) 1920 x 1080 piksel 16
- Kataloški br:
- 3443838 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3443838 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus Eye Care VA249HG ekran za igranje Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) 60.5 cm (23.8 palac) 1920 x 1080 piksel 16
425.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 60.5 cm (23.8 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 1 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): C (A - G)Sučelja: utičnica za slušalice;priključak za slušalice
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ekran za igranje |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 60.45 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Vrijeme reakcije | 1 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1500 : 1 |
| Razmak piksela | 0.275 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Određene značajke | priključak za slušalice |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | bez blještavila |
| Širina | 54 cm |
| Visina | 40.8 cm |
| Dubina | 19.1 cm |
| Težina | 3.2 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 54 x 40.8 x 19.1 cm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | C (A - G) |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 12 kWh/godišnje |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)