Asus Eye Care VA249QG ekran za igranje Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) 60.5 cm (23.8 palac) 1920 x 1080 piksel 16
- Kataloški br:
- 3443834 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3443834 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus Eye Care VA249QG ekran za igranje Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) 60.5 cm (23.8 palac) 1920 x 1080 piksel 16
500.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
500.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 60.5 cm (23.8 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 1 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): C (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, VGA, utičnica za slušalice;Kensington brava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ekran za igranje |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Vrijeme reakcije | 1 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 3000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.275 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort VGA utičnica za slušalice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Određene značajke | Kensington brava |
| Glazbena snaga (maks.) | 4 W |
| Nagibni kut | -5/+23 |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | bez blještavila |
| Adaptive-Sync tehnologija | VESA Adaptive-Sync |
| Zakrivljeni ekran | ne |
| Širina | 541.1 mm |
| Visina | 406.5 mm |
| Dubina | 188.2 mm |
| Težina | 3.03 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 541.1 x 406.5 x 188.2 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | Low Blue Light tehnologija |
| Područje primjene | igre |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | C (A - G) |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 12 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 13 W |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
Opis
Opis
ASUS VA249QG Eye Care Gaming 24-inčni monitor (IPS, Full HD, 99% sRGB, bez okvira, 120Hz, Adaptive-Sync, 1ms MPRT, stereo zvučnici, HDMI, DisplayPort, VGA, nisko plavo svjetlo, bez treperenja, mogućnost montaže na zid)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)