Asus Eye Care VA279HG ekran za igranje Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) 68.6 cm (27 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9
- Kataloški br:
- 3443840 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3443840 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus Eye Care VA279HG ekran za igranje Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) 68.6 cm (27 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9
515.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
515.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 1 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): C (A - G)Sučelja: HDMI™, VGA
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ekran za igranje |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Vrijeme reakcije | 1 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1500 : 1 |
| Razmak piksela | 0.311 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ VGA |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Nagibni kut | -5/+23 |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | bez blještavila |
| Širina | 61.34 cm |
| Visina | 44.71 cm |
| Dubina | 19.42 cm |
| Težina | 3.74 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 61.34 x 44.71 x 19.42 cm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje |
| Područje primjene | igre |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | C (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 14 kWh/godišnje |
Opis
Opis
ASUS VA279HG je 27-inčni stolni monitor koji nudi briljantan prikaz slike sa svojom Full HD rezolucijom od 1920 x 1080. Zahvaljujući razmaku piksela od 0,311 mm, ovaj monitor pruža jasne slike, što ga čini prikladnim i za rad i za igranje. IPS tehnologija osigurava točnost boja, podržavajući 16,7 milijuna boja i nudeći široki kut gledanja od 178 stupnjeva i horizontalno i vertikalno. Doživite glatkije slike s V-sync brzinom do 120 Hz i brzim vremenom odziva od 1 ms, minimizirajući zamućenje pokreta u brzim igrama. Monitor također ima ASUS EyeCare+ tehnologiju, koja uključuje Flicker-Free tehnologiju i Low Blue Light tehnologiju za smanjenje naprezanja očiju tijekom dulje upotrebe. Za dodatnu praktičnost, zaslon je opremljen ASUS Splendid Video Intelligence tehnologijom i raznim značajkama koje poboljšavaju vaše iskustvo gledanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)