Asus Eye Care VU279CFE-P LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) 68.6 cm (27 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 1
- Kataloški br:
- 3393335 - 62
- Oznaka:
- 90LM09IO-B01K70
- EAN:
- 4711387629192
- Kataloški br:
- 3393335 - 62
- Oznaka:
- 90LM09IO-B01K70
- EAN:
- 4711387629192
Asus Eye Care VU279CFE-P LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) 68.6 cm (27 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 1
860.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
860.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 1 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): C (A - G)Sučelja: utičnica za slušalice;podesiva visina
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 69 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | VA LCD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 1 ms |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1300 : 1 |
| Boja | ružičasta |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Određene značajke | podesiva visina |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Širina | 611 mm |
| Visina | 484 mm |
| Dubina | 202 mm |
| Težina | 4.8 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 (prikaz, stručni). V |
| dim. | (Š x V x D) 611 x 484 x 202 mm |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Područje primjene | igre |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Klasa energetske učinkovitosti | C (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 14.7 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 46 mm |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Visina uređaja (bez postolja) | 363 mm |
| VESA standard | 75 x 75 mm |
| Nereflektujući ekran | da |
| Izlaz za slušalice | da |
| Težina (bez stalka) | 4.3 kg |
| Širina (bez stalka) | 611 mm |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Može se montirati na zid | da |
| VESA montaža | da |
| Podešavanje visine | da |
| Potrošnja energije (PowerSave) | 0.5 W |
| Ugrađeno USB čvorište | ne |
| Izlazi za slušalice | 1 |
| Ugrađeni zvučnici | ne |
| Horizontalna digitalna frekvencija | 30 - 109 kHz |
| Vertikalna digitalna frekvencija | 48 - 100 Hz |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Rastojanje između piksela iste boje | 0,311 x 0,311 mm |
| USB napajanje | da |
| Game mod | da |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| USB električno snabdevanje do | 15 W |
| Podrška za VESA adaptivnu sinhronizaciju | da |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 14 kWh |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Težina paketa | 7.5 kg |
| Ugrađena kamera | ne |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 59.8 cm |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 33.6 cm |
Opis
Opis
VU SERIJA
Pogledajte svijet na drugačiji način
Novi ASUS VU monitori savršen su izbor za svakoga tko traži izvrstan monitor za svakodnevnu upotrebu. Oni nude sve značajke i povezivost koje su vam potrebne za razne zadatke, od igranja i zabave do produktivnosti i kreativnosti. Elegantne opcije boja i integrirano upravljanje kabelima pomažu vam da svoj stol održite čistim i urednim. I ne samo da su pristupačni, već su i certificirani kao održiva tehnologija - stoga su dobri za vaš novčanik i štite naš planet.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Pogledajte svijet na drugačiji način
Novi ASUS VU monitori savršen su izbor za svakoga tko traži izvrstan monitor za svakodnevnu upotrebu. Oni nude sve značajke i povezivost koje su vam potrebne za razne zadatke, od igranja i zabave do produktivnosti i kreativnosti. Elegantne opcije boja i integrirano upravljanje kabelima pomažu vam da svoj stol održite čistim i urednim. I ne samo da su pristupačni, već su i certificirani kao održiva tehnologija - stoga su dobri za vaš novčanik i štite naš planet.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- FHD IPS panel od 68,58 cm (27 inča) s brzinom osvježavanja od 100 Hz za glatki prikaz videa i opušteno igranje
- Opsežne mogućnosti povezivanja, uključujući USB-C® s podrškom za DP alt način rada s isporukom snage od 15 W i HDMI® priključkom
- TÜV-Rheinland certificirani, podesivi filter plave svjetlosti i ASUS Flicker-Free tehnologija jamče ugodno iskustvo gledanja
- Zelena održivost s papirnom ambalažom i energetski učinkovitim performansama koje zadovoljavaju ekološke standarde
- Birajte između četiri opcije boja, svaka sa svojom osobnošću: nježno plava, zeleno-siva, zobeno mlijeko i ružičasta glina
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)