Asus Gaming notebook FA808UH-S8061W 45.7 cm (18 palac) WUXGA AMD Ryzen 7 260 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD
- Kataloški br:
- 3443596 - 62
- Oznaka:
- 90NR0NM1-M00380
- EAN:
- 4711636049375
- Kataloški br:
- 3443596 - 62
- Oznaka:
- 90NR0NM1-M00380
- EAN:
- 4711636049375
Asus Gaming notebook FA808UH-S8061W 45.7 cm (18 palac) WUXGA AMD Ryzen 7 260 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD
4,920.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,920.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 45.7 cm (18 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- nereflektirajući, IPS, 144 Hz
- AMD Ryzen 7
- 260
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM;5600 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming notebook |
| Model | FA808UH-S8061W |
| Zaslon (cm) | 45.7 cm |
| Zaslon (inči) | 18 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | nereflektirajući IPS 144 Hz |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor / model | 260 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon 780M |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | NVIDIA G-SYNC™ tehnologija AMD Ryzen AI osvjetljenje tipkovnice |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da (integrirano) |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 4 USB-C® USB 3.2 gen. 2 USB 2.0 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) RJ45 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | siva |
| Širina | 399 mm |
| Visina | 2.67 mm |
| Dubina | 283 mm |
| Težina | 2.6 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 18 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 3.8 GHz / max. 5.1 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 45.7 cm (18 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 8 GB |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)