Asus Gaming notebook Flow Z13 34 cm (13.4 palac) WQXGA AMD Ryzen AI Max+ 395 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD
- Kataloški br:
- 3451293 - 62
- Oznaka:
- 90NR0JY1-M004H0
- EAN:
- 4711387863251
- Kataloški br:
- 3451293 - 62
- Oznaka:
- 90NR0JY1-M004H0
- EAN:
- 4711387863251
Asus Gaming notebook Flow Z13 34 cm (13.4 palac) WQXGA AMD Ryzen AI Max+ 395 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD
8,430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 34 cm (13.4 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS
- AMD Ryzen AI Max+
- 395
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5X;8000 MHz1 TB SSD;AMD Radeon Graphics;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming notebook |
| Model | Flow Z13 |
| Zaslon (cm) | 34 cm |
| Zaslon (inči) | 13.4 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI Max+ |
| Procesor / model | 395 |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon 8060S |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 8000 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | PCIe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Windows Hello s prepoznavanjem lica osvjetljenje tipkovnice AMD Ryzen AI čitač memorijske kartice amd radeon freesync™ tehnologija |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Podržane memorijske kartice | microSD |
| Boja | crna |
| Širina | 300 mm |
| Visina | 1.49 mm |
| Dubina | 204 mm |
| Težina | 1.2 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 30 dana |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 16 x 3 GHz / max. 5.1 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 34 cm (13.4 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Rezolucija integrirane kamere | 5 Megapiksela |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 180 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 13 Megapiksela |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| Područje primjene | igre |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Snaga | 200 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Integrirana kamera | da |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 100 % | |
| 16 MB | |
| da | |
| 2 W | |
| 64 MB | |
| 2 | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 2 | |
| 2025 | |
| 126 TOPs | |
| 50 TOPs | |
| da | |
| da | |
| 1.3 cm | |
| 1.49 cm | |
| da | |
| 3 | |
| 1.45 kg | |
| 1 | |
| 70 Wh | |
| 10 A | |
| 3 ms | |
| da |
Opis
Opis
Kompaktne performanse, maksimalna fleksibilnost
ROG Flow Z13 je oličenje inovativne tehnologije za igranje u kompaktnom formatu. Opremljen najnovijim AMD Ryzen™ AI Max+ 395 procesorom i Windowsom 11, ovaj laptop nudi impresivne performanse koje nadmašuju čak i dedicirane grafičke procesore. Zahvaljujući naprednoj tehnologiji hlađenja, Z13 ostaje ugodno tih i hladan čak i pod punim opterećenjem. Izvanredan Nebula zaslon s visokom brzinom osvježavanja i točnošću boja osigurava impresivno iskustvo igranja. Svojim laganim i robusnim dizajnom od CNC obrađenog aluminija i odvojivom tipkovnicom, Flow Z13 nije samo izuzetno prenosiv već i svestran. Bez obzira jeste li u pokretu ili preferirate stacionarnu konfiguraciju za igranje, Flow Z13 se prilagođava vašim potrebama bez kompromisa u pogledu performansi.
Ultralagano i svestrano
S težinom od samo 1,1 kg i debljinom od samo 12 mm, Flow Z13 je idealan pratitelj za pokrete. CNC glodano aluminijsko kućište osigurava maksimalnu stabilnost i elegantan dizajn. Odvojiva tipkovnica omogućuje vam korištenje Flow Z13 i kao moćnog tableta i kao punopravnog prijenosnog računala. Ovu fleksibilnost dodatno poboljšava integrirani stalak s mogućnošću podešavanja od 170°, tako da uvijek možete pronaći savršen kut za svoj rad ili igru. Bilo da ste u uredu, kafiću ili na putovanju, Flow Z13 se prilagođava vašim potrebama i daje vam slobodu da budete produktivni bilo gdje.
Maksimalna snaga uz minimalnu potrošnju energije
Srce Flow Z13 je procesor AMD Ryzen™ AI Max+ 395, koji je opremljen sa 16 Zen 5 CPU jezgri i 40 RDNA 3.5 GPU jedinica. Ova kombinacija nudi performanse igranja koje konkuriraju dediciranim grafičkim procesorima, a istovremeno troše manje energije. Integrirana podrška za umjetnu inteligenciju pruža dodatnu svestranost i omogućuje napredne aplikacije izravno na uređaju. Zahvaljujući četverokanalnoj LPDDR5X memorijskoj arhitekturi, CPU i GPU mogu učinkovito pristupiti dijeljenoj memoriji, smanjujući latenciju i maksimizirajući performanse. Ova tehnologija osigurava da vaš uređaj ostane hladan uz vrhunske performanse – savršeno za intenzivne igraće sesije i zahtjevne kreativne aplikacije.
Savršene slike i responzivna igra
Flow Z13 vam nudi prvoklasno vizualno iskustvo sa svojim 2.5K 180Hz ROG Nebula zaslonom osjetljivim na dodir. Zahvaljujući Pantone® validaciji i 100%-tnoj pokrivenosti DCI-P3 prostora boja, boje ćete doživjeti realističnije nego ikad prije. Visoka brzina osvježavanja od 180 Hz i brzo vrijeme odziva od 3 ms osiguravaju glatko i jasno kretanje, čineći svaku igru i aplikaciju još impresivnijom. Zaslon je također zaštićen Corning Gorilla® Glass Victus staklom, poznatim po svojoj iznimnoj otpornosti na ogrebotine i udarce. Bilo da ste u svijetloj prostoriji ili u pokretu, zaslon ostaje lako čitljiv zahvaljujući izvanrednoj svjetlini od 500 nita i DXC premazu.
Vaš novi suputnik za igranje
Za igrače, ROG Flow Z13 nudi niz značajki koje optimiziraju svako igraće iskustvo. Adaptivni sustav hlađenja, koji se sastoji od komore za isparavanje od nehrđajućeg čelika i dva ventilatora Arc Flow Fans™ druge generacije, održava uređaj hladnim i tihim čak i u žestokim bitkama. Velika baterija od 70 Wh daje vam slobodu da uživate u dugim igraćim sesijama bez prekida. Zahvaljujući svestranim mogućnostima povezivanja, uključujući USB4 Type-C i HDMI 2.1, možete proširiti svoju konfiguraciju po želji. Bilo da ste kod kuće ili u pokretu, Flow Z13 se savršeno prilagođava vašim potrebama za igranjem.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Najmoćniji 13-inčni odvojivi gaming laptop na svijetu s AMD Ryzen™ AI Max+ 395 procesorom i 50 TOPS NPU performansama
- Brz, jasan, robustan: 2.5K WQXGA Nebula zaslon osjetljiv na dodir sa 180Hz, vremenom odziva od 3ms, 100% DCI-P3 prostorom boja, Pantone validiran, format 16:10, svjetlina od 50 nita, AMD Freesync premium, Dolby Vision i izdržljivo Corning® Gorilla® Glass Victus staklo
- 32 GB LPDDR5 četverokanalne memorije na 8533 MHz za dijeljeno korištenje jezgri CPU-a i GPU-a
- Komora za isparavanje od nehrđajućeg čelika, termalna pasta s tekućim metalom i dva ventilatora Arc Flow™ druge generacije. Generacija za izuzetno tihi rad čak i pod punim opterećenjem (< 45 dB)
- Potpuno CNC obrađeno kućište s poluprozirnim dijelovima za pregled tiskanih pločica i dovoljno prostora za 2
- Super lagan: tanak 1,2 kg i debeo 12 mm
- Potpuna fleksibilnost s podesivim nosačem od 170° i odvojivom tipkovnicom
- 2 kamere: stražnja kamera od 13 MP za snimanje izravne interakcije i IR web kamera od 5 MP za jasne videopozive i podršku za Windows Hello
- Docking tipkovnica s premazom protiv otisaka prstiju 28% veća dodirna ploča od prethodnika
- Bogat zvuk zahvaljujući Dolby Atmos zvučnicima i uvijek najbolja kvaliteta veze zahvaljujući dvosmjernom AI poništavanju buke
- Više od 10 sati trajanja baterije zahvaljujući bateriji od 70 Wh s funkcijom brzog punjenja
- Svestrani priključci: 2 x USB4 Type-C, 1 x HDMI 2.1, audio combo, 1 x USB-A, 1 x utor za MicroSD karticu, 1 x
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)