Asus Gaming notebook ROG Flow Z13 GZ302EA-RU074W 34 cm (13.4 palac) WQXGA AMD Ryzen AI Max+ 395 32 GB RAM 1 TB SSD njema
- Kataloški br:
- 3394811 - 62
- Oznaka:
- 90NR0JY1-M004J0
- EAN:
- 4711387863268
- Kataloški br:
- 3394811 - 62
- Oznaka:
- 90NR0JY1-M004J0
- EAN:
- 4711387863268
Asus Gaming notebook ROG Flow Z13 GZ302EA-RU074W 34 cm (13.4 palac) WQXGA AMD Ryzen AI Max+ 395 32 GB RAM 1 TB SSD njema
8,430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 34 cm (13.4 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- 16:10, 180 Hz, Multitouch, zaslon na dodir, sjajan, IPS
- AMD Ryzen AI Max+
- 395
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5X;8000 MHz1 TB SSD;AMD Radeon;8060S;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming notebook |
| Model | ROG Flow Z13 GZ302EA-RU074W |
| Zaslon (cm) | 34 cm |
| Zaslon (inči) | 13.4 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | 16:10 180 Hz Multitouch zaslon na dodir sjajan IPS |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD Ryzen AI Max+ 395 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI Max+ |
| Procesor / model | 395 |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 64 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 8000 MHz |
| Broj memorijskih utora | 0 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | osvjetljenje tipkovnice TPM 2.0 modul čitač memorijske kartice Microsoft Copilot + PC Touch-Display |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 4 USB-C® (USB 3.1 Gen 2) HDMI™ slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) microSD Bluetooth Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Podržane memorijske kartice | microSD |
| Boja | crna |
| Širina | 300 mm |
| Visina | 14.9 mm |
| Dubina | 204 mm |
| Težina | 1.2 kg |
| Baterija / tehnologija | 70 Wh, 4 ćelije, Li-ion |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 16 x 3 GHz / max. 5.1 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 34 cm (13.4 palac) |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Model grafičke kartice | 8060S |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Strujni adapter
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)