Asus Gaming pc ROG G700 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 7 265F 5.3 GHz 12 GB RAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 GD
- Kataloški br:
- 3428645 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
- Kataloški br:
- 3428645 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
Asus Gaming pc ROG G700 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 7 265F 5.3 GHz 12 GB RAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 GD
9,010.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,010.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ Ultra 7 265F 20 Jezgra(-e) / max. 5.3 GHz
- Radna memorija: 12 GB DDR5-RAM
- 1 TB SSD
- NVIDIA GeForce RTX 5070 GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Model | G700TF-07265F328W |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265F |
| Procesor / model | 265F |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Procesor | 1.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.3 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 12 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | ne |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 6 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) WLAN Bluetooth USB 2.0 USB-A (USB 3.1 gen. 2) USB 3.2 gen. 2 DisplayPort |
| Boja | crna |
| Širina | 240 mm |
| Visina | 479.6 mm |
| Dubina | 509.2 mm |
| Težina | 18 kg |
| Snaga napajanja | 850 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Broj PCIe x16 4.0 | 3 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Područje primjene | igre |
| VR podrška | da |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| ne | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| 1 TB | |
| 12 | |
| 8 | |
| 65 W | |
| 182 W | |
| 2.4 GHz | |
| 10 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2025 | |
| 4.6 GHz | |
| 5.2 GHz | |
| da | |
| da | |
| 25 TOPs | |
| 13 TOPs | |
| 18.2 kg | |
| 1 |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Windows 11 Home 64-bitni
- Intel Core Ultra 7 265F (30 MB predmemorije)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 (12GB GDDR7)
- 32 GB DDR5 SDRAM-a (2 x 16) i 1000 GB SSD-a
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)