Asus MAX GAMING LC 360 ARGB PC vodeno hlađenje
- Kataloški br:
- 3474658 - 62
- Oznaka:
- 90RC01G1-B0EAY0
- EAN:
- 4711636154529
- Kataloški br:
- 3474658 - 62
- Oznaka:
- 90RC01G1-B0EAY0
- EAN:
- 4711636154529
Asus MAX GAMING LC 360 ARGB PC vodeno hlađenje
485.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
485.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Višenamjenski tekući hladnjak za procesor 12 cm
- Podržani slotovi za procesore: LGA 1851, Socket AM4, Socket AM5, LGA 1700
- 70,88 kubičnih stopa u minuti
- Podrška za modulaciju širine impulsa
- 120 x 120 x 28,8 mm
- Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC vodeno hlađenje |
| Pogodno za | Intel® 1851 AMD AM5 AMD AM4 Intel® 1700 |
| Težina | 1.12 kg |
| Boja | crna |
| Maks. broj okretaja | 2500 U/min |
| Brzina (min.) | 0 U/min |
| Materijal rashladnog tijela | aluminij |
| Dužina | 40 cm |
| Izvedba | Sve-u-jednom hladnjak tekućine |
| Maks. radna buka | 35.5 dB |
| da | |
| 3400 RPM | |
| 2600 RPM | |
| 39.4 cm | |
| 12 cm | |
| 2.7 cm | |
| da | |
| 120 x 120 x 28,8 mm | |
| da | |
| 8.92 cm | |
| 8.92 cm | |
| 6.69 cm | |
| da | |
| 3.55 mmH2O | |
| 2.66 kg | |
| da | |
| 70.88 cfm |
Opis
Opis
HLAĐENJE S VIZIJOM
Max Gaming LC 360 ARGB LCD kombinira bitne značajke hlađenja, 2,4-inčni LCD zaslon i jednostavnu instalaciju. Uravnotežena pumpa osigurava da vaš CPU dostigne svoj optimalni potencijal, a 2,4-inčni LCD omogućuje vam jednostavno praćenje performansi CPU-a ili GPU-a. Unaprijed instalirani ARGB ventilatori poboljšavaju praktičnost „uradi sam“ instalacije i upravljanje kabelima.
Visokoučinkovita pumpa
Nova pumpa je dizajnirana za poboljšanu toplinsku učinkovitost kako bi se osiguralo da CPU održava optimalnu radnu temperaturu čak i pod velikim opterećenjem.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Snažna pumpa osigurava robusno hlađenje, visok protok i nisku impedanciju.
- 2,4-inčni IPS LCD zaslon nudi prilagođene animirane GIF-ove ili praćenje frekvencije takta, napona, temperature ili brzine ventilatora u stvarnom vremenu.
- Unaprijed sastavljeni, lančano povezani ARGB ventilatori pružaju visok protok zraka i statički tlak uz nisku razinu buke.
- Intuitivan, prilagođeno dizajniran softver s alatima za upravljanje sadržajem na LCD zaslonu.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.