Asus MB ASUS PRO WS W790-ACE matična ploča Baza Intel® LGA 4677 Faktor oblika (detalji) SSI CEB
- Kataloški br:
- 2842790 - 62
- Oznaka:
- 90MB1C70-M0EAY0
- EAN:
- 4711387078174
- Kataloški br:
- 2842790 - 62
- Oznaka:
- 90MB1C70-M0EAY0
- EAN:
- 4711387078174
Asus MB ASUS PRO WS W790-ACE matična ploča Baza Intel® LGA 4677 Faktor oblika (detalji) SSI CEB
2,985.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,985.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | Intel® LGA 4677 |
| Faktor oblika | SSI CEB |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Broj PCIe x16 5.0 | 5 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Boja | crna |
| Dubina | 277 mm |
| Visina | 50 mm |
| Širina | 305 mm |
| Broj USB tipa A 2.0 | 8 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Grafički adapter na ploči | ne |
| 10/100/1000 MBit/s | 2 x |
| Težina | 1.81 kg |
| WLAN | ne |
| 512 Mbit | |
| da | |
| 8 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 3.52 kg | |
| 1 | |
| da | |
| 6 |
Opis
Opis
Unfortunately we are not able to provide further information for this product.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)