Asus Mini PC 90AS00I1-M002Y0 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 9 275HX 5.4 GHz 32 GB RAM 1 TB SSD Intel Intelova grafi
- Kataloški br:
- 3443555 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
- Kataloški br:
- 3443555 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
Asus Mini PC 90AS00I1-M002Y0 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 9 275HX 5.4 GHz 32 GB RAM 1 TB SSD Intel Intelova grafi
11,350.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11,350.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ Ultra 9 275HX 24 Jezgra(-e) / max. 5.4 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 6400 MHz
- 1 TB SSD
- Intel Intelova grafika Nvidia NVIDIA GeForce RTX 5070 GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | RNUC15JNK9X489A2 |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Procesor / model | 275HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 16 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 8 |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 2.1 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4.6 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 2.7 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6400 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intelova grafika |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 6 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort Thunderbolt 4 USB-C® USB 3.2 gen. 2 RJ45 čitač kartica WLAN Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Podržane memorijske kartice | SD |
| Boja | crna |
| Širina | 282.4 mm |
| Visina | 56.5 mm |
| Dubina | 187.7 mm |
| Težina | 3.12 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)