Asus Notebook B5405CCA-NZ0086X 35.6 cm (14 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 7 255H 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz cr
- Kataloški br:
- 3410872 - 62
- Oznaka:
- 90NX08I1-M002U0
- EAN:
- 4711387999035
- Kataloški br:
- 3410872 - 62
- Oznaka:
- 90NX08I1-M002U0
- EAN:
- 4711387999035
Asus Notebook B5405CCA-NZ0086X 35.6 cm (14 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 7 255H 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz cr
4,875.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,875.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS, 144 Hz, antirefleksivan
- Intel® Core™ Ultra 7
- 255H
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | B5405CCA-NZ0086X |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | IPS 144 Hz antirefleksivan |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 255H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Intel® AI Boost osvjetljenje tipkovnice kensington lock TPM 2.0 modul |
| Otisak prsta | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) HDMI® 2.1 čitač kartica RJ45 Thunderbolt 4 USB 3.2 gen. 2 Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Podržane memorijske kartice | microSD |
| Boja | crna |
| Širina | 31.51 cm |
| Visina | 1.79 cm |
| Dubina | 22.68 cm |
| Težina | 1.387 kg |
| Baterija / tehnologija | 3 ćelije 63 Wh |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)