Asus Notebook B5605CCA-PL0034X 40.6 cm (16 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 5 225H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz
- Kataloški br:
- 3438928 - 62
- Oznaka:
- 90NX08F1-M00150
- EAN:
- 4711387997567
- Kataloški br:
- 3438928 - 62
- Oznaka:
- 90NX08F1-M00150
- EAN:
- 4711387997567
Asus Notebook B5605CCA-PL0034X 40.6 cm (16 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 5 225H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz
4,525.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,525.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- nereflektirajući, IPS, 120 Hz, LED pozadinsko osvjetljenje
- Intel® Core™ Ultra 5
- 225H
- Broj procesorskih jezgri: 14 x maks. 4.9 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | B5605CCA-PL0034X |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | nereflektirajući IPS 120 Hz LED pozadinsko osvjetljenje |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor / model | 225H |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 4 |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.3 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4.3 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.7 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4.9 GHz |
| Procesor / predmemorija | 18 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel Arc 130T |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | kensington lock TPM 2.0 modul Intel® AI Boost osvjetljenje tipkovnice |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da (integrirano) |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ Thunderbolt 4 USB 3.2 gen. 2 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) microSD RJ45 Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Podržane memorijske kartice | microSD |
| Boja | siva |
| Širina | 358.4 mm |
| Visina | 1.79 mm |
| Dubina | 253.9 mm |
| Težina | 1.74 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)