Asus Notebook BM1503CDA-S70590 39.6 cm (15.6 palac) Full HD AMD Ryzen 5 7535U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD
- Kataloški br:
- 3438943 - 62
- Oznaka:
- 90NX0821-M01490
- EAN:
- 4711636142946
- Kataloški br:
- 3438943 - 62
- Oznaka:
- 90NX0821-M01490
- EAN:
- 4711636142946
Asus Notebook BM1503CDA-S70590 39.6 cm (15.6 palac) Full HD AMD Ryzen 5 7535U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD
1,905.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,905.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 39.6 cm (15.6 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- nereflektirajući, IPS, LED pozadinsko osvjetljenje
- AMD Ryzen 5
- 7535U
- Broj procesorskih jezgri: 6 x maks. 4.55 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | BM1503CDA-S70590 |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | nereflektirajući IPS LED pozadinsko osvjetljenje |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Procesor / model | 7535U |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 2.9 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.55 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon 660M |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | kensington lock TPM 2.0 modul osvjetljenje tipkovnice |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da (integrirano) |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB-C® USB 3.2 (gen. 1) slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) RJ45 Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | siva |
| Širina | 359.5 mm |
| Visina | 19.9 mm |
| Dubina | 232.2 mm |
| Težina | 1.8 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 6 x 2.9 GHz / max. 4.55 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)