Asus Notebook ExpertBook B1 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz
- Kataloški br:
- 3414265 - 62
- Oznaka:
- 90NX0801-M05UC0
- EAN:
- 4711636114967
- Kataloški br:
- 3414265 - 62
- Oznaka:
- 90NX0801-M05UC0
- EAN:
- 4711636114967
Asus Notebook ExpertBook B1 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz
2,835.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,835.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 39.6 cm (15.6 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ i7
- i7-13620H
- 13. gen. (Raptor Lake)
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 4.9 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ExpertBook B1 |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i7 |
| Procesor / model | i7-13620H |
| Generacija procesora | 13. gen. (Raptor Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 3.2 (gen. 1) LAN (10/100/1000 MBit/s) USB-C® |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna siva |
| Širina | 359.5 mm |
| Visina | 19.9 mm |
| Dubina | 232.2 mm |
| Težina | 1.69 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 (30-dnevna probna verzija) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Plastika |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Numerička tastatura | da |
| Nereflektujući ekran | da |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Rezolucija prednje kamere | 1920 x 1080 piksel |
| Opseg boja | 45 % |
| Zaštita lozinkom | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Integrisani čitač kartica | ne |
| Kamera sa poklopcem za privatnost | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Jezgra veće efikasnosti | 4 |
| Jezgra većih performansi | 6 |
| Osnovna snaga procesora | 45 W |
| Maksimalna turbo snaga | 115 W |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 3.6 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 4.9 GHz |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Težina paketa | 1.94 kg |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 50 Wh |
| Izlazna struja AC adaptera | 3.25 A |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
ASUS ExpertBook B1
ASUS ExpertBook B1 (B1503CVA) je siguran, pouzdan i robustan suputnik dizajniran da zadovolji sve potrebe vašeg poslovnog okruženja.
Prijenosno računalo je sigurno i svestrano i ima AI značajke kao što su AI ExpertMeet, Windows Copilot i AI poništavanje buke.
Pokretan najnovijim Intel® Core™ i7 procesorom i robusnošću vojne razine, dizajniran je za nesmetano obavljanje raznih zadataka. Ima razne priključke, brzu bežičnu povezivost do Wi-Fi 6E i napredne sigurnosne značajke. Također je lagan, ima dugo trajanje baterije i nudi zapanjujuću kvalitetu slike i zvuka, tako da možete fleksibilno raditi bilo gdje. ASUS ExpertBook B1 pametno optimizira vaše radne procese.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro - ASUS preporučuje Windows 11 Pro za tvrtke
- Pokreće ga procesor do Intel® Core™ i7
- 15,6-inčni NanoEdge zaslon s antirefleksnim premazom
- Lagani dizajn od 1,65 kg
- 16 GB memorije s jednim dodatnim slobodnim RAM utorom
- Podrška za RAID diskove s dva SSD diska od 512 GB
- ASUS AI ExpertMeet za pametne sastanke
- ASUS sigurnost poslovne klase
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)