Asus Notebook ExpertBook B3 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 125H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwert
- Kataloški br:
- 3428664 - 62
- Oznaka:
- 90NX08L1-M016Z0
- EAN:
- 4711636142922
- Kataloški br:
- 3428664 - 62
- Oznaka:
- 90NX08L1-M016Z0
- EAN:
- 4711636142922
Asus Notebook ExpertBook B3 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 125H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwert
3,770.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,770.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2)
- 125H
- maks. Radna memorija: 16 GB512 GB SSD
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ExpertBook B3 |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Procesor / model | 125H |
| Radna memorija | 16 GB |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
Opis
Opis
Mobilna snaga s fleksibilnošću od 360°
Maksimalna fleksibilnost i snažna izvedba čine Expertbook B3 Flip savršenim suputnikom. Do Intel® Core™ i7 procesora 11. generacije Generacija, veliki kapaciteti za pohranu i pametne značajke osiguravaju optimalne uvjete rada i aktivnosti u slobodno vrijeme. Njegov svestran i robustan dizajn daje mu dodatnu dozu mobilnosti, a zahvaljujući šarkama koje se mogu preklopiti za 360° i visokokvalitetnom zaslonu osjetljivom na dodir, stvaraju se potpuno nove perspektive - u svakom položaju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Maksimalna fleksibilnost i snažna izvedba čine Expertbook B3 Flip savršenim suputnikom. Do Intel® Core™ i7 procesora 11. generacije Generacija, veliki kapaciteti za pohranu i pametne značajke osiguravaju optimalne uvjete rada i aktivnosti u slobodno vrijeme. Njegov svestran i robustan dizajn daje mu dodatnu dozu mobilnosti, a zahvaljujući šarkama koje se mogu preklopiti za 360° i visokokvalitetnom zaslonu osjetljivom na dodir, stvaraju se potpuno nove perspektive - u svakom položaju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)