Asus Notebook ExpertBook B9 OLED 35.6 cm (14 palac) WQXGA+ Intel® Core™ Ultra 7 150U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwer
- Kataloški br:
- 3451901 - 62
- Oznaka:
- 90NX05W1-M02CV0
- EAN:
- 4711636142915
- Kataloški br:
- 3451901 - 62
- Oznaka:
- 90NX05W1-M02CV0
- EAN:
- 4711636142915
Asus Notebook ExpertBook B9 OLED 35.6 cm (14 palac) WQXGA+ Intel® Core™ Ultra 7 150U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwer
5,900.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,900.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WQXGA+
- 2880 x 1800 Pixel
- OLED
- Intel® Core™ Ultra 7
- 150U
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 16 GB512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ExpertBook B9 OLED |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA+ |
| Osobine prikaza | OLED |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1800 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | Intel Core 7 150U |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 150U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 1.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 16 GB |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 311 mm |
| Dubina | 215 mm |
| Težina | 966 g |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 1.2 GHz / max. 5.4 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Područje primjene | ured home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | magnezij |
| Snaga punjenja (maks.) | 65 W |
| Snaga punjenja (min.) | 27 W |
| Snaga | 65 W |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| 100 % | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 2 | |
| da | |
| 550 cd/m² | |
| 8 | |
| 2 | |
| 15 W | |
| 55 W | |
| 1.8 GHz | |
| 2023 | |
| 4 GHz | |
| 5.4 GHz | |
| 1.57 cm | |
| 1.69 cm | |
| da | |
| 1.22 kg | |
| 1 | |
| da | |
| 63 Wh | |
| 3.25 A | |
| 1 | |
| 0.2 ms | |
| da |
Opis
Opis
Oličenje održive izvrsnosti
Izrađen od vrhunske legure magnezija i litija, ASUS ExpertBook B9 OLED postavlja nove standarde u laganom dizajnu za vrhunsku mobilnost i izdržljivost. S ekološki prihvatljivim dizajnom, briljantnim 16:10 OLED zaslonom, kamerom s umjetnom inteligencijom i sustavom za poništavanje buke za moderni rad, najnovijim Intel® Core™ vPro® procesorom i mnoštvom sigurnosnih značajki poslovne razine, ExpertBook B9 OLED savršen je partner za rukovoditelje i poslovne putnike, povećavajući i vaše ekološke kvalitete i vašu profesionalnost - te postavljajući novi standard za elitna poslovna prijenosna računala.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bitni
- Intel Core 7 150U (12 MB predmemorije)
- 35,6 cm (14") WQXGA+ 2880 x 1800 OLED
- 16 GB LPDDR5x SDRAM i 512 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)