Asus Notebook ExpertBook P1 39.6 cm (15.6 palac) Full HD AMD Ryzen 7 7735HS 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD AM
- Kataloški br:
- 3451871 - 62
- Oznaka:
- 90NX09D1-M00290
- EAN:
- 4711636142977
- Kataloški br:
- 3451871 - 62
- Oznaka:
- 90NX09D1-M00290
- EAN:
- 4711636142977
Asus Notebook ExpertBook P1 39.6 cm (15.6 palac) Full HD AMD Ryzen 7 7735HS 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD AM
2,700.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,700.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 39.6 cm (15.6 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- AMD Ryzen 7
- 7735HS
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.75 GHzRadna memorija: 16 GB512 GB SSD;AMD Radeon;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ExpertBook P1 |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7735HS |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor / model | 7735HS |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.75 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon |
| Radna memorija | 16 GB |
| Olik | SO-DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.1 HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 359.5 mm |
| Visina | 19.9 mm |
| Dubina | 232.2 mm |
| Težina | 1.81 kg |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 30 dana |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 3.2 GHz / max. 4.75 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Područje primjene | ured home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Plastika |
| Snaga punjenja (maks.) | 65 W |
| Snaga punjenja (min.) | 27 W |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 65 W |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| 45 % | |
| 4 MB | |
| da | |
| 16 MB | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| da | |
| 2.06 kg | |
| 1 | |
| 50 Wh | |
| 3.25 A | |
| da |
Opis
Opis
Kompaktni i elegantni ASUS ExpertBook PM1 teži samo 1,6 kg te ima zapanjujući novi dizajn i iznimnu učinkovitost za povećanu produktivnost. Dizajniran je za pružanje izvanrednih performansi, pokreće ga procesor do AMD® Ryzen™ 7 i nudi do 1 TB kapaciteta s podrškom za dvostruki SSD RAID, pružajući poboljšanu zaštitu podataka i brži rad.
ASUS ExpertBook PM1 također je dizajniran za zaštitu vaše privatnosti i osjetljivih poslovnih podataka ugrađenim senzorom otiska prsta i integriranim TPM 2.0 čipom – pouzdan i pouzdan suputnik na putovanjima koji je uvijek spreman za rješavanje zahtjevnih zadataka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
ASUS ExpertBook PM1 također je dizajniran za zaštitu vaše privatnosti i osjetljivih poslovnih podataka ugrađenim senzorom otiska prsta i integriranim TPM 2.0 čipom – pouzdan i pouzdan suputnik na putovanjima koji je uvijek spreman za rješavanje zahtjevnih zadataka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro – ASUS preporučuje Windows 11 Pro za tvrtke
- Pokreće ga AMD® Ryzen™ 7 procesor
- 15,6-inčni NanoEdge zaslon s antirefleksnim premazom
- Lagani dizajn od 1,6 kg
- Memorija od 16 GB
- Podrška za RAID diskove s dva SSD diska od 512 GB
- ASUS-ova AI poboljšana produktivnost
- ASUS sigurnost poslovne klase
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)