Asus Notebook ExpertBook P3 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz Int
- Kataloški br:
- 3428636 - 62
- Oznaka:
- 90NX08C1-M000S0
- EAN:
- 4711636050951
- Kataloški br:
- 3428636 - 62
- Oznaka:
- 90NX08C1-M000S0
- EAN:
- 4711636050951
Asus Notebook ExpertBook P3 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz Int
3,520.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,520.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- Intel® Core™ i7
- i7-13620H
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 4.9 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ExpertBook P3 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i7 |
| Procesor / model | i7-13620H |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 3.2 (gen. 1) LAN (10/100/1000 MBit/s) |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | siva |
| Širina | 358.4 mm |
| Visina | 1.8 mm |
| Dubina | 253.9 mm |
| Težina | 1.79 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 30 dana |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| 45 % | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 4 | |
| 6 | |
| 45 W | |
| 115 W | |
| 3.6 GHz | |
| 4.9 GHz | |
| 1.79 cm | |
| 1.8 cm | |
| da | |
| 2.04 kg | |
| 1 | |
| 63 Wh | |
| 3.25 A | |
| da |
Opis
Opis
Pametni pružatelj usluga
ASUS ExpertBook P3 nudi savršenu kombinaciju performansi, sigurnosti i mobilnosti. Pokretan Intel® Core™ i7 procesorom i pametnim AI alatima, prijenosno računalo s lakoćom obavlja zahtjevne zadatke. Njegov zapanjujući 16-inčni WUXGA 16:10 zaslon s antirefleksnim premazom pruža impresivne slike, dok vam velikodušna opcija pohrane s podrškom za dva SSD-a osigurava dovoljno prostora za sve vaše datoteke. Za snažnu sigurnost, ASUS ExpertBook P3 ima ugrađeni senzor otiska prsta i integrirani TPM 2.0 čip za zaštitu vaših osjetljivih podataka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro – ASUS preporučuje Windows 11 Pro za tvrtke
- Intel® Core™ i7 procesor
- 16 GB DDR5 memorije
- Dvostruki SSD podržava kapacitet od 512 GB
- 16-inčni WUXGA zaslon (P3605)
- Ekskluzivni ASUS AI ExpertMeet, inteligentni asistent za sastanke
- Lagan dizajn, od 1,75 kg
- Snažna sigurnost za tvrtke uz ASUS ExpertGuardian
- ASUS ExpertCool termalno rješenje za optimalno hlađenje
- Izdržljivost prema američkom vojnom standardu MIL-STD 810H
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)