Asus Notebook ExpertBook P5 35.6 cm (14 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 5 226V 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz Int
- Kataloški br:
- 3414268 - 62
- Oznaka:
- 90NX0861-M01840
- EAN:
- 4711636114882
- Kataloški br:
- 3414268 - 62
- Oznaka:
- 90NX0861-M01840
- EAN:
- 4711636114882
Asus Notebook ExpertBook P5 35.6 cm (14 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 5 226V 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz Int
4,145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ Ultra 5
- 226V
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.5 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5X512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ExpertBook P5 |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor / model | 226V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 8 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Arc Graphics 130V |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 3.2 (gen. 1) LAN (10/100/1000 MBit/s) |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 312 mm |
| Visina | 1.64 mm |
| Dubina | 223.2 mm |
| Težina | 1.28 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 (30-dnevna probna verzija) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 144 Hz |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Numerička tastatura | ne |
| Nereflektujući ekran | da |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Opseg boja | 100 % |
| Zaštita lozinkom | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Kamera sa poklopcem za privatnost | da |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Windows Hello funkcija | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Jezgra većih performansi | 4 |
| Osnovna snaga procesora | 17 W |
| Maksimalna turbo snaga | 37 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 2.1 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 4.5 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| Ukupne performanse procesora do | 97 TOPs |
| NPU performanse do | 40 TOPs |
| E-jezgra male potrošnje | 4 |
| Maksimalna turbo frekvencija E-jezgra male potrošnje | 3.5 GHz |
| Osnovna frekvencija E-jezgra male potrošnje | 2100 MHz |
| Performanse grafičkog procesora do | 53 TOPs |
| Visina (spreda) | 1.49 cm |
| Visina (pozadi) | 1.64 cm |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Težina paketa | 1.53 kg |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Tastatura otporna na prolivanje tečnosti | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 63 Wh |
| Izlazna struja AC adaptera | 3.25 A |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Jesi li spreman/spremna?
Otkrijte ASUS ExpertBook P5 – revolucionarni skok u svijetu AI računala za posao. ExpertBook P5 dizajniran je za inteligentno povećanje produktivnosti mobilnih profesionalaca i kućnih ureda. Ovaj AI uređaj optimizira pametne tijekove rada zahvaljujući našem potpuno novom, ekskluzivnom asistentu za sastanke, ASUS AI ExpertMeet. S laganim, ali robusnim aluminijskim kućištem, zapanjujućim 14-inčnim 2,5K 144 Hz zaslonom te sigurnošću i uslugom poslovne razine, ExpertBook P5 pruža pametna radna iskustva i vrhunske performanse.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro - ASUS preporučuje Windows 11 Pro za tvrtke
- Pokreće ga Intel® Core™ Ultra procesori (serija 2) s do 47 NPU TOPS-a
- 14-inčni zaslon s antirefleksnim premazom, 2,5K i 144 Hz
- Lagani metalni dizajn od 1,29 kg
- ASUS AI ExpertMeet za pametne sastanke
- ASUS ExpertGuardian s NIST Cybersecurity Frameworkom na poslovnoj razini
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)