Asus Notebook ExtertBook B3 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 155H 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Nije
- Kataloški br:
- 3428626 - 62
- Oznaka:
- 90NX08N1-M001W0
- EAN:
- 4711636005197
- Kataloški br:
- 3428626 - 62
- Oznaka:
- 90NX08N1-M001W0
- EAN:
- 4711636005197
Asus Notebook ExtertBook B3 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 155H 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Nije
4,070.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,070.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ Ultra 7
- 155H
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 4.8 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM1 TB SSD;Intel Arc™ Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ExtertBook B3 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 155H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 0.9 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna siva |
| Širina | 358.4 mm |
| Visina | 1.9 mm |
| Dubina | 253.9 mm |
| Težina | 1.79 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 16 x 0.9 GHz / max. 4.8 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| Serija grafičke kartice | Intel Arc™ Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | aluminij, plastika |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| 45 % | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 8 | |
| 6 | |
| 28 W | |
| 115 W | |
| 1.4 GHz | |
| 2025 | |
| 3.8 GHz | |
| 4.8 GHz | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 2.5 GHz | |
| 700 MHz | |
| 1.89 cm | |
| 1.9 cm | |
| da | |
| 2.04 kg | |
| 1 | |
| da | |
| 50 Wh | |
| 3.25 A | |
| da |
Opis
Opis
Pametnije, sigurnije
ASUS ExpertBook B3 podiže eru AI računala na novu razinu. Opremljen najnovijim Intel® Core™ Ultra 5 ili 7 Series 2 procesorom s Intel vPro®, Intel AI Boost NPU i Intel Arc grafikom, ovo AI računalo omogućuje snažne performanse za besprijekorno rješavanje širokog raspona zadataka. ASUS ExpertBook B3 sadrži AI alate kao što su ASUS AI ExpertMeet i Microsoft Copilot, pružajući optimiziran i pametniji tijek rada.
AI računalo je također jednostavno za održavanje i ima posebno jednostavan baterijski sklop i ekološki prihvatljiv dizajn – tako da možete učinkovito raditi bilo gdje. ExpertBook B3 zaokružuju snažne sigurnosne značajke, robusnost prema vojnim standardima, širok raspon mogućnosti povezivanja i ultrabrzi Wi-Fi 6E.
AI ExpertMeet za pametne sastanke
Pokretan Intel AI Boost Neural Processing Unit (NPU) i Microsoft Copilotom za snažne AI performanse, ASUS ExpertBook B3 idealan je izbor za pametne profesionalce. AI računalo opremljeno je ekskluzivnim ASUS AI ExpertMeetom, inteligentnim asistentom za sastanke osmišljenim kako bi olakšao život vama i vašim poslovnim partnerima, čak i na međunarodnim konferencijama. Nudi besprijekornu komunikaciju s prevođenjem pokretanim umjetnom inteligencijom i funkcijom identifikacije govornika kako bi se identificirale ključne točke rasprave svakog govornika. Osim toga, zapisnici AI sesija pomažu u izdvajanju ključnih točaka iz vaših sesija.
Robusne performanse i jednostavno održavanje
Pokretan procesorom do Intel Core Ultra 7 (Series 2) s Intel vPro i Intel Arc grafikom, ASUS ExpertBook B3 pruža snažne performanse za rješavanje zahtjevnih zadataka. Povećava poslovni potencijal pametnim i brzim performansama ključnim za današnje izazove – za besprijekoran multitasking, napredno računalstvo i učinkovito poslovanje. Ukratko, ExpertBook B3 omogućuje moderne načine rada, podiže poslovne aktivnosti na novu razinu i osnažuje zaposlenike da postignu pametne rezultate.
AI-PC zaokruženo je kućištem inspiriranim arhitekturom. Ima ravne šarke od 180°, elegantnu, meku sivu završnu obradu i održivi dizajn izrađen od preko 25 posto recikliranih materijala (PCR). ExpertBook B3 je također jednostavan za održavanje i ima posebno jednostavan sklop baterije. Nudi dvije mogućnosti nadogradnje baterije i lako se otvara i ponovno sastavlja sa samo šest vijaka na donjem poklopcu.
Snažna sigurnost za vašu tvrtku
ASUS ExpertBook B3 ima ASUS ExpertGuardian, pružajući sveobuhvatnu sigurnost za vaše poslovanje. Opremljen BIOS-om koji je u skladu s NIST SP 800-155 standardom i Windows 11 Secured-Core PC tehnologijama, pruža dodatnu sigurnost za zaštitu kritičnih podataka od softvera, firmvera do hardvera. Ima fizički štitnik web kamere za trenutnu privatnost i senzor otiska prsta za sigurnu biometrijsku prijavu koji poboljšava provjeru identiteta i sprječava neovlašteni pristup. Osim toga, čitač pametnih kartica omogućuje jednostavnu dvofaktorsku autentifikaciju, koja zahtijeva i lozinku i karticu za prijavu. To osigurava sigurnost identiteta za vaš laptop. Osim toga, ExpertBook uključuje McAfee Smart AI™ tehnologiju za otkrivanje prijetnji kako bi se identificirali i obuzdali kibernetički sigurnosni prijetnje i drugi poznati i nepoznati rizici. Licenca je besplatna godinu dana. Ovo prijenosno računalo s umjetnom inteligencijom kombinira sigurnosne značajke poslovne razine s mogućnostima umjetne inteligencije koje se prilagođavaju i neutraliziraju nove kibernetičke prijetnje u stvarnom vremenu.
Iznimna izdržljivost
ASUS ExpertBook B3 je vrlo robustan i zadovoljava vojne standarde izdržljivosti kao što je zahtjevni američki vojni standard MIL-STD-810H. Osim toga, AI računalo prolazi kroz daljnje rigorozne testove izdržljivosti – ASUS Superior Durability Testove – kako bi se simulirala gruba svakodnevna upotreba i osigurala maksimalna pouzdanost i trajnost. Bez obzira gdje radite, možete biti sigurni da će vas ExpertBook B3 sigurno pratiti.
mobilnost
ASUS ExpertBook B3 je lagani AI laptop težine samo 1,49 kg koji vas podržava u svemu što radite, gdje god se nalazili. Ima bateriju do 63 Wh, što osigurava dugo trajanje baterije. Osim toga, jamči pouzdane veze sa svojom Wi-Fi 6E i Bluetooth® 5.3 WLAN karticom. ASUS ExpertBook B3 također ima do 5G LTE, pružajući brže internetske brzine i sigurnije veze gdje god radite. Ove značajke omogućuju vam produktivan rad bilo gdje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro – ASUS preporučuje Windows 11 Pro za tvrtke
- 16-inčno AI računalo s Intel vPro tehnologijom i procesorom Intel Core Ultra 7 (Series 1)
- Fleksibilne konfiguracije za pojednostavljenje IT upravljanja
- ASUS ExpertGuardian: Više sigurnosti za tvrtke
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)