Asus Notebook H7606WP-RJ084X Copilot+ PC 40.6 cm (16 palac) WQXGA+ AMD Ryzen AI 9 HX 370 64 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qw
- Kataloški br:
- 3438444 - 62
- Oznaka:
- 90NB15K1-M00A30
- EAN:
- 4711636151337
- Kataloški br:
- 3438444 - 62
- Oznaka:
- 90NB15K1-M00A30
- EAN:
- 4711636151337
Asus Notebook H7606WP-RJ084X Copilot+ PC 40.6 cm (16 palac) WQXGA+ AMD Ryzen AI 9 HX 370 64 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qw
12,640.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12,640.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQXGA+
- 2880 x 1800 Pixel
- zaslon na dodir, OLED, 120 Hz, sjajan
- AMD Ryzen AI 9 HX
- 370
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 64 GB;LPDDR5X2 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | H7606WP-RJ084X Copilot+ PC |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA+ |
| Osobine prikaza | zaslon na dodir OLED 120 Hz sjajan |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1800 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 9 HX |
| Procesor / model | 370 |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon 890M |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | AMD Ryzen AI osvjetljenje tipkovnice |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da (integrirano) |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 4 USB-C® USB 3.2 gen. 2 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) SD Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Podržane memorijske kartice | SD |
| Boja | crna |
| Širina | 354.9 mm |
| Visina | 1.73 mm |
| Dubina | 246.9 mm |
| Težina | 1.85 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 2 GHz / max. 5.1 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 8 GB |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)