Asus Notebook P5405CSA-NZ0777X 35.6 cm (14 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 226V 16 GB RAM 512 GB SSD njemač
- Kataloški br:
- 3438929 - 62
- Oznaka:
- 90NX0861-M01110
- EAN:
- 4711387993675
- Kataloški br:
- 3438929 - 62
- Oznaka:
- 90NX0861-M01110
- EAN:
- 4711387993675
Asus Notebook P5405CSA-NZ0777X 35.6 cm (14 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 226V 16 GB RAM 512 GB SSD njemač
4,145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- LED zaslon, 144 Hz
- Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2)
- 226V
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.5 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5X512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | P5405CSA-NZ0777X |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | LED zaslon 144 Hz |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Procesor / model | 226V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 1.6 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 8 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel Arc grafika 130V |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | TPM 2.0 modul Microsoft Copilot + PC osvjetljenje tipkovnice Intel® AI Boost |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 3.0 USB-C® Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB tip A 3.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 31.2 cm |
| Visina | 1.64 cm |
| Dubina | 22.32 cm |
| Težina | 1.27 kg |
| Baterija / tehnologija | 3 ćelije litij-ionske |
| Softver uključen u isporuku | MyASUS, Microsoft Office 365 (30-dnevna probna verzija) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 1.6 GHz / max. 4.5 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
Opis
Opis
Dizajniran za mobilnost i performanse, ASUS ExpertBook P5 P5405CSA-NZ0777X ima 14-inčni WQXGA zaslon s izvornom rezolucijom od 2560 x 1600, koji pruža oštre i živopisne slike. Zaslon NanoEdge s antirefleksnim premazom nudi omjer zaslona i tijela od 90%, što ga čini idealnim za prezentacije i kreativne zadatke. Pokretan Intel Core Ultra 5 procesorom s do 8 jezgri i maksimalnom turbo brzinom od 4,5 GHz, ovaj prijenosnik nudi učinkovitu obradu više zadataka istovremeno i zahtjevnih aplikacija. Opremljen sa 16 GB LPDDR5X RAM-a i 512 GB PCIe 4.0 SSD-om, nudi brz pristup datotekama i aplikacijama uz obilje prostora za pohranu. Uređaj ima napredne mrežne mogućnosti s Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3, što omogućuje brzu i pouzdanu povezivost. Sigurnost je osigurana čitačem otiska prsta, zaštitom BIOS-a i modulom povjerene platforme (TPM) 2.0, osiguravajući sigurnost podataka tijekom korištenja. U kombinaciji s AI poništavanjem buke i Dolby Atmosom za jasan zvuk, ASUS ExpertBook P5 dizajniran je za profesionalce koji cijene performanse i sigurnost u pokretu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)