Asus Notebook ProArt P16 40.6 cm (16 palac) WQUXGA AMD Ryzen AI 9 HX 370 32 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Rad
- Kataloški br:
- 3474602 - 62
- Oznaka:
- 90NB17F1-M001R0
- EAN:
- 4711636247030
- Kataloški br:
- 3474602 - 62
- Oznaka:
- 90NB17F1-M001R0
- EAN:
- 4711636247030
Asus Notebook ProArt P16 40.6 cm (16 palac) WQUXGA AMD Ryzen AI 9 HX 370 32 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Rad
12,995.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12,995.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQUXGA
- 3840 x 2400 Pixel
- OLED
- AMD Ryzen AI 9 HX
- 370
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5X2 TB SSD;AMD Radeon;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ProArt P16 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQUXGA |
| Osobine prikaza | OLED |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2400 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 9 HX |
| Procesor / model | 370 |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 354.9 mm |
| Visina | 1.83 mm |
| Dubina | 246.9 mm |
| Težina | 1.98 kg |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 (30 dana) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 2 GHz / max. 5.1 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX 5080 |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Područje primjene | ured home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Snaga | 240 W |
| Snaga napajanja | 240 W |
| Svjetloća | 700 cd/m² |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| 100 % | |
| 12 MB | |
| da | |
| 24 MB | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 TB | |
| 1000 cd/m² | |
| 1 | |
| 2025 | |
| 80 TOPs | |
| 50 TOPs | |
| 1.49 cm | |
| 1.83 cm | |
| 2.23 kg | |
| 90 Wh | |
| 12 A | |
| 0.2 ms | |
| da |
Opis
Opis
Dobrodošli u kreativnu revoluciju!
ProArt P16 kombinira vrhunske performanse, zapanjujuću kvalitetu slike, inteligentne AI aplikacije i vrhunsku mobilnost u jednom uređaju. Doživite neusporedive performanse zahvaljujući hardveru pokretanom umjetnom inteligencijom, uređujte sadržaj preciznošću 3K Lumina OLED zaslona i optimizirajte svoj tijek rada uz ekskluzivne ASUS AI aplikacije. Zahvaljujući tankom dizajnu i maloj težini, opremljeni ste za produktivan rad u pokretu. Uronite u svijet neograničene kreativnosti i doživite kako ProArt P16 oživljava vaše umjetničke vizije.
Brže stvaranje
Doživite neviđene performanse u svojim kreativnim projektima zahvaljujući prijenosnom računalu s NVIDIA® Studio certifikatom, opremljenom NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 grafičkom karticom, do 50 TOP NPU-om i procesorom AMD Ryzen™ AI 9 HX 370. S integriranom AMD Ryzen™ umjetnom inteligencijom, otključava potpuno novu razinu učinkovitosti u radu, suradnji i inovacijama, pomažući vam da ostanete bolje povezani sa svijetom oko sebe. Kao Copilot+ računalo s namjenskom tipkom Copilot, napredne AI značajke poput Windows Studio efekata, Cocreatora i Live titlova dostupne su samo jedan klik. Sve radi trenutno, sa ili bez internetske veze, štedi energiju i štiti vašu privatnost.
Stvorite točnije
Zapanjujući 16-inčni WQUXGA Lumina OLED zaslon osjetljiv na dodir s preciznim prikazom boja pruža impresivno realistične vizualne prikaze. Sa svojih 120Hz i rezolucijom od 3840 x 2400 piksela, zaslon pruža impresivno glatke pokrete, čak i tijekom uređivanja videa ili zabave. Zahvaljujući VESA DisplayHDR True Black 500 certifikatu, zaslon nudi dublje crne tonove i življe boje za impresivno vizualno iskustvo. Osim toga, tehnologija za njegu očiju certificirana od strane TÜV Rheinlanda osigurava zaštitu vaših očiju čak i tijekom dulje upotrebe. Precizniji, pouzdaniji, prilagodljiviji. A sa 6 surround zvučnika i 3 mikrofona, bit ćete potpuno uronjeni u svijet audiovizualne briljantnosti.
Stvarajte pametnije
ASUS-ove ekskluzivne aplikacije pokretane umjetnom inteligencijom, poput MuseTree i StoryCube, pomažu vam u razvoju ideja, inteligentnom upravljanju kreativnim sadržajem i brzom ostvarenju vaših vizija. Cijelu stvar nadopunjuje ASUS DialPad – prilagodljivi fizički kontroler koji vam omogućuje precizno i intuitivno upravljanje kreativnim aplikacijama poput Adobe Photoshopa ili Premiere Proa jednim dodirom prsta. Za još više kreativne slobode, uz kupnju ProArt P16 dobivate besplatnu 6-mjesečnu pretplatu na CapCut i 3-mjesečnu pretplatu na Adobe Creative Cloud. Na ovaj način kombinirate intuitivno upravljanje s profesionalnim alatima za brze i visokokvalitetne rezultate.
Stvarajte bilo gdje
Moćno stvaranje, bilo kada, bilo gdje: tanko 14,9 mm, lagano 1,8 kg – idealno za kreativni rad u pokretu. Testiran prema američkim vojnim standardima, njegova robusnost također osigurava da možete raditi gdje god vas inspiracija odvede. A s baterijom kapaciteta 90 Wh i svim potrebnim priključcima, dobro ste opremljeni za povezivanje, stvaranje i dijeljenje.
Stvori povezano
Sveobuhvatni I/O portovi omogućuju besprijekornu povezivost za punu produktivnost gdje god se nalazili. ProArt P16 uključuje USB 4 Type-C priključak s 40 Gbps za brzo punjenje i vanjske zaslone, dva USB 3.2 Gen 2 Type-A priključka i najnoviji HDMI® 2.1 FRL priključak, kao i čitač SD Express 7.0 kartica za brz prijenos podataka. Osim toga, ultrabrzi Wi-Fi 7 osigurava besprijekornu povezivost svugdje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Ultra oštar WQUXGA (3840 × 2400) 16-inčni Lumina OLED zaslon osjetljiv na dodir u NanoEdge dizajnu i formatu 16:10 sa 120Hz, 100% pokrivenošću DCI-P3 prostora boja i vršnom svjetlinom od 1000 nita
- Prvoklasne performanse zahvaljujući procesoru AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 s integriranom AMD Ryzen™ AI tehnologijom i NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 grafičkom karticom s podrškom za NVIDIA® Studio Driver.
- Do 50 TOP-ova na NPU-u za nevjerojatne AI performanse
- Windows Copilot+ računalo za bolja, pametnija, brža i moćnija rješenja – pokretana umjetnom inteligencijom
- 32 GB LPDDR5X RAM-a za glatki multitasking
- Brzi prijenos podataka zahvaljujući 2TB PCIe Gen4 M.2 SSD-u
- Dugotrajna baterija od 90 Wh
- Savršen pratitelj u pokretu zahvaljujući super tankom dizajnu od 14,9 mm i super laganoj težini od 1,8 kg
- Namjenska tipka Copilot za pristup Windows alatima pokretanim umjetnom inteligencijom u samo jednoj sekundi
- ASUS StoryCube: Inteligentno upravljanje medijima i datotekama iz jednog izvora
- ASUS MuseTree: Stvaranje snova uz pomoć umjetne inteligencije
- ASUS DialPad: intuitivni fizički kontroler za trenutnu i preciznu kontrolu parametara u kreativnim aplikacijama
- Besplatna 6-mjesečna pretplata na CapCut i 3-mjesečna pretplata na Adobe Creative Cloud za još više kreativnih mogućnosti
- ProArt Creator Hub: osobni portal za praćenje uređaja, personalizaciju postavki i optimizaciju tijeka rada zahvaljujući jasnoj nadzornoj ploči, prilagodljivim profilima ventilatora i personalizaciji ASUS DialPada
- AiSense FHD IR kamera podržava AI efekte
- 3 mikrofona s AI poništavanjem buke: Poboljšani videopozivi i jasan zvuk čak i na otvorenom
- ASUS IceCool Pro termalna tehnologija s tri ventilatora i tekućim metalnim hlađenjem
- Testirano na robusnost i izdržljivost prema MIL-STD 810H
- Ugodan zvuk zahvaljujući Dolby Atmos® i Harman Kardon certificiranom audio sustavu sa 6 zvučnika
- Windows 11 Pro
- Wi-Fi 7 s ASUS WiFi Master Premium + Bluetooth® 5.4: Brza povezivost za besprijekorno učitavanje i preuzimanje sadržaja
- Svestrani priključci: 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.2 Type-A, 1x HDMI 2.1 FRL, 1x SD Express 7.0, 1x audio priključak
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)