Asus Notebook ROG Strix SCAR 16 40.6 cm (16 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 9 275HX 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz
- Kataloški br:
- 3451892 - 62
- Oznaka:
- 90NR0L81-M004Z0
- EAN:
- 4711387959398
- Kataloški br:
- 3451892 - 62
- Oznaka:
- 90NR0L81-M004Z0
- EAN:
- 4711387959398
Asus Notebook ROG Strix SCAR 16 40.6 cm (16 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 9 275HX 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz
15,450.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15,450.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- mini-LED
- Intel® Core™ Ultra 9
- 275HX
- Broj procesorskih jezgri: 24 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 64 GB;5600 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ROG Strix SCAR 16 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | mini-LED |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor / model | 275HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 2.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 64 GB |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Boja | crna |
| Širina | 354 mm |
| Dubina | 268 mm |
| Težina | 2.8 kg |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 30 dana |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 24 x 2.1 GHz / max. 5.4 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX 5090 |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 240 Hz |
| Područje primjene | igre |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 380 W |
| Snaga napajanja | 380 W |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 100 % | |
| da | |
| 4 | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 30 min | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 1200 cd/m² | |
| 16 | |
| 8 | |
| 55 W | |
| 160 W | |
| 2.7 GHz | |
| 2025 | |
| 4.6 GHz | |
| 5.4 GHz | |
| da | |
| da | |
| 36 TOPs | |
| 13 TOPs | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 8 TOPs | |
| da | |
| 2.28 cm | |
| 3.08 cm | |
| 3.05 kg | |
| 1 | |
| 90 Wh | |
| 19 A | |
| 3 ms | |
| da |
Opis
Opis
Maksimalna snaga za igranje
Za igrače s najvišim zahtjevima za oštrinom pokreta i kvalitetom slike, Strix SCAR 16 je remek-djelo tehnologije. Opremljen 16-inčnim 2.5K mini-LED zaslonom, nudi vam izvanrednu vizualnu jasnoću kako biste bolje vidjeli svoje protivnike. Pokreće ga najnoviji Intel® Core™ Ultra HX procesor i najnovija generacija NVIDIA® GeForce RTX™ grafičke kartice za prijenosna računala s maksimalnim TGP-om od 175 W. Tome se dodaje i dodatno ubrzanje koje pruža Intel® AI Boost. Ova kombinacija osigurava da Strix SCAR 16 s lakoćom rješava čak i najzahtjevnije AAA igre. Osim toga, ima namjenski MUX prekidač s podrškom za NVIDIA Advanced Optimus. S NVIDIA® Advanced Optimus tehnologijom, prijenosno računalo može automatski prebacivati između snažne grafičke kartice i energetski učinkovite integrirane grafičke kartice, produžujući vijek trajanja baterije. DDR5 RAM osigurava maksimalne performanse u svakoj igri, a PCIe Gen4x4 SSD nudi vam obilje prostora za pohranu igara, slika i videozapisa.
Za vašu osobnu izjavu, možete koristiti ekstra veliki Anime Vision na poklopcu. Vaš novi dom za sve potrebe zabave: ROG Strix SCAR 16.
Neograničena moć
Strix SCAR 16 je dizajniran za vrhunske performanse. Opremljen najnovijim Intel® Core™ Ultra 9 275 HX procesorom i 64 GB RAM-a na 5600 MHz, nudi vam vrhunske performanse. NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 grafička kartica za prijenosna računala pruža iznimne grafičke performanse. S 1TB superbrzim SSD-om u RAID 0/1 konfiguraciji i 64 GB RAM-a, imate puno prostora i velike brzine učitavanja. S DLSS-om (Deep Learning Super Sampling) i Ray/Path Tracingom, NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 pruža realističnu grafiku i brže sličice u sekundi. DLSS poboljšava performanse putem povećanja skale pomoću umjetne inteligencije, dok praćenje zraka/putanja omogućuje impresivne svjetlosne efekte i refleksije. Strix SCAR 16 je također idealan za kreativne umove. Podržava sve trenutne game engine-e, idealno za digitalne umjetnike, streamere, video montažere, animatore i developere igara.
Oduzima dah kvalitetom slike
Brz i responzivan zaslon je srž dobrog igraćeg iskustva. 16-inčni 2.5K Nebula zaslon nudi brzinu osvježavanja od 240 Hz, vrijeme odziva od 3 ms i, zahvaljujući mini-LED diodama, svjetlinu do 1200 nita. Sa 100%-tnom DCI-P3 pokrivenošću i Dolby Vision tehnologijom, boje se prikazuju realistično, dok Adaptive Sync savršeno sinkronizira svaku sliku za igranje. Omjer zaslona i tijela od 90% osigurava impresivno iskustvo. Novi premaz zaslona s niskom refleksijom (55%) značajno poboljšava kontrast, dok su kutovi gledanja dizajnirani za ultra jasan pogled od 180°. Savršena simbioza tehnologije i estetike.
Pokažite svoj stil
Novi ROG Strix Scar nudi vrhunske performanse za igranje, ali i inovativne mogućnosti personalizacije s Anime Visionom. 810 LED dioda Anime Vision zaslona na poklopcu prijenosnog računala omogućuje vam prikaz vlastitih animacija, grafike i teksta, što vam omogućuje da izrazite svoju kreativnost i osobnost. U Armoury Crateu možete jednostavno napraviti i promijeniti sve postavke u bilo kojem trenutku. Podijelite svoj sadržaj sa svijetom ili impresionirajte svoje igračke partnere jedinstvenim vizualnim animacijama koje reagiraju na vašu aktivnost.
Učinkovito hlađeno ROG Intelligent Coolingom
Snažno rješenje za hlađenje ključno je za izvanredne performanse prijenosnog računala. Strix SCAR 16 podiže ljestvicu na novu razinu. S tekućim metalom Thermal Grizzly Conductonaut Extreme, pasivno odvođenje topline je potpuno tiho. S impresivnom 17 puta većom vodljivošću u usporedbi s konvencionalnim termalnim pastama, Conductonaut smanjuje temperaturu CPU-a i GPU-a za nevjerojatnih 15 stupnjeva. Ekskluzivno ROG hlađenje postavlja nove standarde u odvođenju topline prijenosnih računala, osiguravajući da vaš gaming laptop ostane hladan čak i u najžešćim bitkama.
Maksimalna povezivost i fleksibilnost
Strix SCAR 16 impresionira ne samo svojim performansama već i sveobuhvatnom povezivošću. Uz brojne druge portove, nudi dva Thunderbolt 5 porta koji omogućuju brzine prijenosa podataka do 80 Gbps. Thunderbolt 5 nudi ultrabrzi prijenos podataka, podržava više 4K zaslona i omogućuje velike brzine punjenja za vaše uređaje. Zahvaljujući WiFi 7, možete uživati u ultrabrzim i stabilnim internetskim vezama, gdje god se nalazili. Još jedna prednost je pristup skladištu bez alata. Donja ploča otvara se jednostavnim mehanizmom klika, što vam omogućuje jednostavnu zamjenu RAM-a i ROM-a. Ova fleksibilnost omogućuje vam da prilagodite svoj sustav svojim potrebama u bilo kojem trenutku i uvijek budete u tijeku s najnovijom tehnologijom. Ako tražite stalno snažan gaming laptop, ROG Strix SCAR 16 je pravi izbor za vas.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- - Zapanjujući 16-inčni 2.5K (2560 x 1600) Mini-LED Nebula zaslon s 2000 zona zatamnjenja, 240 Hz, vremenom odziva od 3 ms, 100% DCI-P3, do 1200 nita i omjerom zaslona i tijela od 90% za nevjerojatno iskustvo igranja u formatu 16:10
- - Snažne performanse zahvaljujući Intel® Core™ Ultra 9 275 HX procesoru s Intel® AI Boost tehnologijom i NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 grafičkoj kartici
- - 64 GB DDR5 memorije za nesmetan multitasking
- - Brzi prijenos podataka zahvaljujući 1TB PCIe Gen4 M.2 u Raid 0/1 konfiguraciji
- - Novi AniMe Vision zaslon na poklopcu s 810 prilagodljivih mini LED dioda omogućuje vam izražavanje vaše osobnosti u obliku poruka
- - Iznimno dugo trajanje baterije zahvaljujući snažnoj bateriji od 90 Wh s tehnologijom brzog punjenja
- - MUX prekidač s NVIDIA Advanced Optimus tehnologijom za najbolje performanse u svim situacijama i automatizirano prebacivanje za još dulji vijek trajanja baterije
- - Jedinstveni sustav hlađenja tekućim metalom za do 15° bolje performanse pasivnog hlađenja
- - ROG Intelligent Cooling s Vapor Chamber u novom dizajnu slojeva za još bolje hlađenje pod velikim opterećenjem
- - Tri-Fan tehnologija s Arc-Flow ventilatorima u 3D dizajnu i sedam toplinskih cijevi za tihi rad ili punu snagu u bilo kojem trenutku
- - Pozadinsko osvjetljena chiclet tipkovnica s RGB-om na svakoj tipki
- - Iznimno velika dodirna ploha s promjenjivom numeričkom tipkovnicom za jednostavan i udoban unos brojeva bez numeričke tipkovnice
- - Svjetlosna traka za Aura munje i ispušni sjaj za personaliziranu rasvjetu svuda okolo
- - 4 zvučnika za najbolje igranje s Dolby Atmosom i Smart Amp za do 3,5x glasnoću
- - Opremljen Wi-Fi 7 i Bluetooth® 5
- - Windows 11
- - Jednostavna promjena RAM-a i SSD memorije putem klik-zaključavanja i otvaranja baze bez alata
- - FHD IR kamera s podrškom za Windows Hello za najbolju sliku tijekom videopoziva
- - Svestrani priključci: 2x Thunderbolt™ 5 Type-C s podrškom za DisplayPort™ / napajanje / G-SYNC, 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3,5 mm kombinirani audio priključak, 1x 2,5G LAN priključak
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)